Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. babám császáros volt. A...

1. babám császáros volt. A terhességet nagyon rosszul viseltem:vizesedtem, zsibbadt kezem-lábam stb.! Ennek ellenére nagyon szeretnénk 2. babát, de félek, hogy akkor is ilyen tüneteket produkálok. Mik a tapasztalatok, a 2. baba kihordása könnyebb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a két terhességem más volt,elsőnél,majd kinyúltam:)

Másodiknál könnyebb volt.

2010. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három más volt,igaz nem császárral születtek. Az elsőnél az első 3 hónapban mindent kihánytam,még a vizet is. A másik kettőnél semmi bajom nem volt.
2010. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességem császárral végződött. 23 hetesen már vizesedtem sajnos. Megrövidült a méhszájam is esküvő után. Nehezen viseltem, főleg a végét.

Most 24 hetes leszek és nem vizesedem. A kisfiam 2 éves, anyás nagyon és örökmozgó, sok figyelmet igényel. Nincs időm magammal foglalkozni és így nem hagyom el magam, mint az elsőnél. És a súlyomra is vigyázok.(diétázom cukor miatt). Remélem a másodikat simán meg tudom szülni.

2010. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem volt nagyon könnyű, gyakorlatilag az utolsó hónap nehézkességét leszámítva nem volt semmi panaszom. Most vagyok a 35. hétben a másodikkal, most az elején émelyegtem, a közepétől nem tudok aludni, mert annyira kénylemetlen és fáj a derekam, csípőm, most meg már görcsölgetek is a keresztcsontom nagyon fáj. Szóval, egyik terhesség sem egyforma, lehet, hogy nálad a 2. lesz problémamentes.
2010. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét terhességem más volt, bár a végkimenetele mindkettőnek császár. A 2. talán annyival volt könnyebb, hogy tudtam mi mit jelent, mit kell/lehet csinálni, illetve ott volt az első gyerekem, aki miatt nem lehetett betegenek meg rosszul lennem.
2010. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is különböző a két terhesség.

Elsőnél semmi,de semmi bajom nem volt,talán utolsó hétben vizesedtem (túlhordtam),azon kívül isteni jó volt a 9hónap.Végül tágulás hiánya miatt császár lett.

Most 15 hetes vagyok a tesóval,és minden bajom van,még most is émelygek.Reggel 6-tól fent vagyok,iszonyú éhes,és egyszerűen ha a kajára gondolok rosszul leszek.

Szeretnék simán szülni,de ha nem megy,az sem baj.Kíváncsi leszek mi lesz a végkimenetel majd..... Ég és föld már most a két terhesség... :)

Minden jót.

2010. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!