Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincsen fogadott dokim és...

Ha nincsen fogadott dokim és mégis császáros lesz a babám akkor milyen esélyeim vannak? Volt már igy valaki? tapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam,ügyeletes látott el maximális tudással,odafigyeléssel és emberséggel. Pécsett a Szül Klinikán.
2009. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem is császárral szült toxémia miatt,nem volt fogadott dokija.

Nem panaszkodott,hogy nem figyelnek rá,és mindent megtettek érte is és a babáért is,pedig utólag sem adott pénzt.Mégis a 6 hetes kontrollon is szívesen fogadta a doki,érdeklődött a baba iránt is,és egyáltalán nem érezte a tesóm,hogy szégyellnie kellene hogy nem adott.

2009. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, annyi különbséggel, hogy nem az ügyeletes orvos műtött, hanem több komplikáció egybeeseése miatt az osztályvezető főorvos.

Teljes mértékben elégedett voltam, jobb ellátást akkor sem kaphattam volna, ha van fogadott orvosom.

Varratszedéskor adtam pénzt, de nem főorvosi tarifát.


Tanács? Sajnos nincs. De én azt figyeltem meg, hogy a császáros kismamákra jobban figyelnek. Talán mert több komplikáció léphet fel?


Remélem Nekd is lesz olyan szerencséd, mint nekem volt!

2009. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én így jártam. nagyon kedvesek és előzékenyek voltak velem. ne aggódj! minden jót!
2009. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!