Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt negatív élményed a...

Volt negatív élményed a szobatársaiddal kapcsolatban szülés utáni napokban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt,mindegyik horkolt!De csak irígy voltam,mert ők aludhattak,nekem meg már a kórházba kijött a hasfájóssága a babámnak.:-)

Miért,Neked?

2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én végig egyedül voltam, nagyon rossz volt, mert társasági lény vagyok, az utolsó nap jött egy kedves anyuka.
2011. jún. 6. 22:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Ne is mond, az én kisfiam már a kórházban is éjszakázott, alig aludtam valamit.
2011. jún. 6. 22:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6-an voltunk,senkinek se első baba volt,csak nekem,ott szerencsétlenkedtem,azt se tudtam mit kell vele csinálni,tejem semmi,sírt,cumit nem engedték,és hasfájós is volt,5 anyuka meg békésen alukált a babájával.:-)
2011. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3 ejszaka en is egyedul voltam, de direkt, mert en egy agyas szobat kertem. En remekul megvagyok egyedul alapban is, raadasul masodik baba volt, az elso is csak 14 honapos volt, amikor szuletett a masodik. Tehat segitsegre babazasban szuksegem nem volt, sem tanacsra, viszont ez volt az egyetlen eselyem, hogy kicsit alhassak/pihenhessek/csendben lehessek mielott belevagok a valodik ket gyermekes hetkoznapokba.


Am az elso ejszakat tobb agyasban toltottem. Csak egy szult no volt rajtam kivul ott es meg egy babat varo kismama. Hat, a szult no nem volt valami jo szobatars. Roma volt (nem ez volt a gond), kb semmi sem volt nala, betetet is keregetett, semmit nem tudott a korhazi rendszerrol, folyamatosan kerdezoskodott, megse foglalkozott semmilyen szaballyal. Fel orankent jart le cigizni, egy vizitnel sem volt ott. A szobat jaro orvosok meg rendszerint rajtam kertek szamon, hogy miert nincs o ott, mintha orszagos cimborak lennenk. Hat, szivesen kihagytam volna a kozos szobazast mar arra a napra is.

2011. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi ketten voltunk, nagyon aranyos volt a lány, csak ő is baromira horkolt, úgyhogy én átkéretőztem egy másik szobába éjszakára:) mi alig aludtunk egyébként mert romming in-ben voltunk
2011. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt, igen.

Egyágyas méretű terembe bezsúfolt két ágyasban voltam(átépítés volt)


Na, az anyukánál folyamatosan legalább 3-an voltak benn, ő eldöntötte már terhesen, hogy nem fog beindulni a teje, ezért az egész család ezen dolgozott, mellszívó gép, társai. Emiatt a férjem sem és senki nem jött be a kórterembe, én a császárhegemmel 12 órával a műtét után kiköltöztem a folyosóra, ott szoptattam, stb.


A msáik anyukát nem zavarta, legalább nyugodtan elfoglalhatták a szobát és nyüstölhették a mellét naphosszat. meg ment a lelkizés, sírás, stb. Nem viccelek.

Már a nővérek szóltak, hoyg álljon le. de addigra szerencsére hazajöhettünk.

2011. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5 ágyasban voltam, nem első babásan. Alapvetően élveztem, kedves, jókedvű szobatársaim voltak. Szívesen figyeltünk egymás babáira, amíg valamelyikünk kiszaladt a WC-re. Egyikük volt csak kissé gáz, fél óránként járt le cigizni az udvarra, jó füstszagúan jött vissza. Éjszaka sem állt le, de akkor csak a WC-ig ment, gondolhatjátok, milyen szag volt ott. Ráadásul nem hozott semmit, mi dobtuk neki össze azt a cuccot, amiben hazavitte a babát.

Ennek ellenére pozitívan éltem meg a helyzetet, mert az volt számomra a legfontosabb, hogy velem legyen a baba, és az sem volt elhanyagolható, hogy volt kihez szólnom.

2011. jún. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4 hetet töltöttem várandós osztályon, 4-en voltunk egy szobában. Az első 3 napban volt egy iszonyatos szobatársunk, de megszült, így elkopott tőlünk, a másik két szobatársam iszonyatosan aranyos volt, szinte még most is hiányoznak, néha írunk egymásnak egy-egy emailt.

A csecsemősön szintén 4-en voltunk, velük gyakran levelezünk, nagyon jó kis csapat volt. Bár csak 3 napot voltunk összezárva, de nagyon jó kapcsolat alakult ki közöttünk. Mielőtt bementem a kórházba, végig azon izgultam, hogy nehogy rossz szobatársaim legyenek, de hála az égnek én megúsztam. :)

2011. jún. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal és szintén elsőszülött kisfiával voltam. Amikor éppen nem horkoltam, akkor viszont a gyerekem volt ébren, és üvöltött éjjel-nappal. A lány nagyon türelmes volt!! "Cserébe" nem zavart, hogy a látogatói szinte folyamatosan ott voltak. Maradék időben együtt sírtunk, mert neki volt teje, de nem szopott a gyereke, nekem meg szopott volna, csak nem volt mit... Szóval "jól elvoltunk". Most újra babát várok, és nem szeretnék egyedül lenni, de max. 2 anyuka férne még be rajtam kívül.
2011. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!