Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülés hamarabb megindul,...

Ha a szülés hamarabb megindul, és más kórházban kell szülnöm, mint ahova tartozom, akkor negatív bánásmódban lesz részem?

Figyelt kérdés
Kiskunhalashoz tartozom, ott is van az orvosom, de sokat vagyok Budapesten. Itt is ugyanúgy ellátnak, vagy csak épp szülni engednek? Esetleg így kell-e plusz pénzt fizetni, hogy nem az illetékes kórházban szültem?
2008. febr. 3. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam ezügyben érdeklődni az eü minisztérium munkatársainkál. Egyszer azt mondták, hogy ha nem a területileg illetékes kórházban szülök, ki kell fizetnem a szülés költségeit, max. 100 ezer Ft-ot, aztán utána azt mondták, hogy nem kell fizetnem semmit. Szerintem ezt mindenképpen kérdezd meg, járj utána, ha ez a helyzet. (nekem azóta megoldódott) De ugyanolyan bánásmódban KELL részesülnöd, vagyis szakszerűen, emberien, normálisan kell ellátniuk!!!
2008. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. A szülés sürgősségi ellátásnak minősül, bárhol is szülsz az országban, nem kell plusz pénzt fizetned. Nyugodj meg, ezt biztos forrásból tudom!!!
2008. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!