Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb 2 oraja 7 percenkent eros...

Kb 2 oraja 7 percenkent eros fajasaim vannak. Mikor erdemes korhazba indulnunk? Kozel a korhaz.

Figyelt kérdés
Mit erdemes addig meg csinalnom?
2011. jún. 8. 04:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem lassan jó lenne akkor elindulni! Mire beérsz és a doki is előkerül. Ki tudja! Nekem 15 hónapja a 7 perces egyik percről a másikra megszűnt és jött is a lányom!

Sok sikert! SZORÍTOK NEKED!

(azért majd jelentkezz!)

2011. jún. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jujj, de irigyellek! Majd írj ha hazaértetek! :)
2011. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívtad az orvododat vagy a küórházat?Mit mondtak?
2011. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
MÁR BIZTOS MEGVAN A KICSI BABA :)
2011. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is csak irigykedek:)

Mesélj majd hogy milyen volt a szülés!:D

És előre is gratulálok:D

2011. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NEkem is 7 percesek voltak vagy 4 órán át, utána meg egy óra alatt kitágultam 3 cm-ről teljesen, és megszültem.
2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
majd írj!
2011. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, mar itthon vagyunk. Reggel 9:45-re lett meg a kisfiunk. 53 cm es 3,88 kg-val szuletett. Vegul csak 7-kor mentunk be a korhazba, addigra mar kb 5-3 perces fajasaim voltak. Akkor hivtam fel a dokimat is, igy a vajudas nagy reszet itthon eltem at, a korhazban mar csak joforman a szules maradt hatra. Termeszetes uton szuletett a kisfiunk, magzatvizem nem folyt el, igy burkot repesztettek. Sajnos a kitolasi szakasz nehezbben ment, igy kaptam egy kis rasegitest. De szerencsere mind ketten rendben vagyunk, kisfiam is egeszseges, szep, nagy kisbaba, aki ugyesen szopizik.

Koszonom mindenkinek a gratulaciokat, s aki meg a szules elott all, annak nagyon konnyu szulest, gyors felepulest, es oromteli babazast kivanok!

2011. jún. 14. 07:01
 9/12 anonim ***** válasza:

9:38-as vagyok!


Gratulálok s jó egészséget kívánok!


4 gyerkőc anyukája

2011. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!
2011. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!