Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, szoptatás alatt,...

Szülés után, szoptatás alatt, mikor volt először menstruációtok?

Figyelt kérdés
Az is menstruációnak számít, ha kevés van? Vagy ez még szülés utáni vérzésnek tudható be? 5 hónapról van szó és már rég nem volt vérzés. Akkor ez mi lehet?
2011. jún. 10. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az lehet. Én 10 hónapja szoptatok, 2 hónap után volt először, és másabb, mint terhesség előtt volt. Van, amikor nagyon gyenge, és van amikor erős, és az ideje is változó.
2011. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugy szules utan 3-4 honappal volt az elso. Az elso napon csak par csepp, utanna meg 5-6 napig erosen es hirtelen lett vege. Azota minden honapban 3-4 napig van eros verzes es hirtelen elmulik.
2011. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szülés után 7 hónappal jött meg először rendesen, szoptatás alatt (azóta is szoptatok még).


Az első nekem is gyenge volt, kb. 5 hónappal szülés után, rá 6 hétre egy erősebb, de még nem a megszokott, azóta pedig teljesen normálisan menstruálok. 10 hónapos a kisfiam.

2011. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a babám, amikor megjött, és be is állt rendesen a ciklusom, viszont nekem a tejem nagyon lecsökkent :((
2011. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

8 hónapja szoptatok, múlt hónapban jött meg először, azóta tegnap másodjára is megjött.

És jóval erősebb mint régebben:(((

ez változhat amúgy, vagy most már mindig erős lesz??

2011. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Es szerintetek van esely, hogy kovetkezo honapban is megjon es lesz peteeres pl.? Nem vedekezes miatt kerdezem, baba miatt?:)

2011. jún. 10. 23:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy működik. Hogy mikor áll vissza a ciklus, lehetetlen megmondani. Nekem az első babával 6, a 2.-kal 5, a 3.-kal 15, a 4.-kel meg 22 hónap után jött meg először. Pedig mindegyik szopizott. Védekezni különben is nem árt, ha még nem terveztek babát..
2011. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elsőnél 6 hétre jött meg, aztán rá 3 hétre, után meg mikor 8 hós volt a lányom. Ideje nem volt beállni, 14 hós volt a lányom mikor terhes lettem. 10 hósak az ikerfiaim, még nem jött meg, és szopiznak.
2011. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első 6 hétre jött meg, tök gyenge volt, innentől nekem rendszeres is lett, de a második mennyisége olyan volt, mintha akkor szültem volna, és sokáig is tartott, a harmadik sem volt kevés, aztán utána rendeződött nagyjából, mondjuk azóta is tovább tart, mint régen, de már legalább nem erős. (8 hónapja szültem)
2011. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem védekezés miatt kérdeztem. Szeretnénk babát, ezért. Hogy ilyenkor is összejöhet-e, ha megjön, de más, mint terhesség előtt, kevesebb. Tudom egyébként, hogy összejöhet simán, csak annyira lehetetlennek tűnik most:)
2011. jún. 11. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!