Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a kórházban ahol szülni...

Ha a kórházban ahol szülni fogok, úgy néz ki hogy császárral, és 5 napot kell bent maradni ha minden rendben van! Akkor saját felelősségre haza kéredzkedhetek 3 nap után, ha persze nincs semmi gond?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia meg monták az 5 napot?

mert most szült az 1ik rokonom császárral és 4 napig volt bent mármint 4 napon ment haza.

2009. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en barätnöm hetfön ment be a korhäzba,kedden reggel volt az idöpontja hogy csäszärozzäk,es penteken mär hazamehetett.Nälla minden oke volt.
2009. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmet most hétfőn császározták és csütörtökön reggel mehetett is haza. Nem sárgult be a babája, gondolom azért engedték elöbb.

Üdv

Hol szülsz?

2009. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első babámmal szerdán délben császároztak és szombaton reggel "kidobtak "a kórházból!
2009. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én Mohácson fogok szülni!Nem tudom, hogy tudjátok-e hogy hol van!
2009. márc. 21. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szerdán szültem császárral és hétfőn mentem haza
2009. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia engem Csütörtökön császároztak és csak utána való héten Szerdán engetek haza.
2009. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!