Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliában szült/szülő anyukák/...

Angliában szült/szülő anyukák/kismamák! A kórházakban van lehetőség beöntésre?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy adnak e beöntést a szülésznők, vagy megoldhatom ezt magam is a Microlax krémmel? És igaz az, hogy itt kint próbálják gátmetszés nélkül megoldani a szülést?
2011. jún. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon is szülhetsz gátvédelemmel.

Angliában nem adnak beöntést (mint ahogy Magyarországon sem a legtöbb helyen) és nem is ajánlják,hogy bármivel fellazítsd a székletet. Úgyis fog jönni szülés közben és akkor már jobb,ha szilárdabb.azt könnyebb eltakarítani.

2011. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Éppen ma 8 hete hogy Angliában szültem én nem kaptam beöntést és nekem sikerült a gátvédelem egy nagyon kicsit repedtem de annyira minimálisan hogy még varrni sem kellet!Ha bármi kérdésed van irj privit :)
2011. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kaptam anno 2010-ben beöntést.

A Bajcsy Kórházban..igaz h sajnos a vége császár lett. De amikor kaptam még a normál szülésre készültem.

2014. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!