Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj értékem ma 1000 volt....

Méhszáj értékem ma 1000 volt. Mikor várható a szülés?

Figyelt kérdés

Orvosom szerint marad a kiírt időpont, de a védőnő ma azt mondta, hogy 2 hét maximum.

Tapasztalata van valakinek?


36. hétben vagyunk.


2011. jún. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok jós.

Megrövidült a méhnyak, de zárt a méhszáj.

Ezzel még a végéig is ki lehet húzni.

Viszont, ha elkezdődnek a fájások hamarabb kitágulhatsz, mert kicsit jobb helyzetből indulsz, de ez is változó, nem jelent garanciát sajnos.

Nekem a 36. héten 2222 volt a méhszájam, a 37. héten 1222, végül a 38. hétre szültem, de a 33. héttől minden nap voltak jóslóim, amik a 36. héttől felerősödtek és sűrűbben jelentkeztek.


Könnyű, gyors szülést és minden jót neked!

2011. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

1100 volt a 35.héten,ekkor visszatartáson voltam,infúziót kaptam.A 37.5 hétig sikerült a babát visszatartani.

A szülés előtt 5 nappal kezdett fogyni a magzatvíz.Nekem ez volt az intő jel.Nem tudom neked meddig sikerül hordani a babát,de több kismamától hallottam,hogy hasonló értékkel sikerült időre világra hozni a babát.

Sok sikert, könnyű szülést!

2011. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

32. héttől 1100 volt a méhszájam.36 hetesen már 1111. a doki azt mondta max 2 hét és meglesz a fiam,mert már nagyon lenn volt a feje és kezdett beilleszkedni.38 hetesen meglepődött mikor meglátott az uh-n,hogy még egyben vagyok.akkor azt mondta hogy hétvégén megszülöm tuti.41 hetes voltam mikor megszületett a fiam.38. héttől nem kíméltem magam.szekrénytologatás,téglapakolás,nagytakarítás,stb...

szóval nem lehet tudni.ja jóslóm 1 volt az is 40+1 hetesen.

egyébbként a terheségem alatt mindenki azt mondta h elöbb meglesz a fiam,h nem húzom végig,erre túlhordtam.

könnyű,gyors szülést kívánok.

2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

20:05

hogy érted h szülés elött 5napig folydogált a magzatvized?és nem vetted észre?mert elvileg 24 órán bevül meg kell szülni azt a babát..nem?

2011. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
20:05 vagyok.Nem folyt a magzatvíz,nem volt repedt a burok.Csak méhen belűl kezdett a mennyisége csökkeni,és ez az UH-n derült ki.Remélem, így érthető voltam.
2011. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!