Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj tágítás kézzel....

Méhszáj tágítás kézzel. Mennyivel utána indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem kétszer csinálták, egyszer sem indult meg tőle a szülés (3 nap különbséggel történt)

aztán később burkot repesztettek és oxitocint kötöttek be, onnan már nem volt visszaút szegénykémnek :-)

2011. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rám nem hatott a méhszájtágítás, csak baromi fájt, de eredménye nulla volt.
2011. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na szép! Akkor meg mi értelme?! Nekem ma fél 10 körül csinálta a doki, szerinte 1-2 napon belül meg kell indulnia a fájásoknak.

Barnázgatok és fáj a hasam alja és a derekam, nagyon...

2011. szept. 8. 12:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálad azért még beválhat, hátha.

Könnyű szülést!

2011. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Remélem úgy lesz. Csak ért valamit, mert őrülten fájt mikor csinálta.

Köszönöm a jókívánságot, remélem úgy lesz!

2011. szept. 8. 12:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

én nem csak barnáztam, hanem véreztem a második után, alvadt vérdarabkák is jöttek, meg is ijedtem, hogy esetleg a méhlepény kezd el leválni. Stabil 8 perces fájásaim voltak 3 órán keresztül, aztán elmúlt, a vérzés is megszűnt. A szülésznőt kérdeztem, azt mondta, normális még a nagy mennyiségű vér is, ne aggódjak. Ő is, én is azt hittem, beindult valami, de mégis meggondolta magát a fiunk. Második terhesség volt, tudtam, hogy mit kell érezni, azt is éreztem, de mégsem lett belőle semmi. Remélem, Te szerencsésebb leszel és megúsztad egy tágítással! Sok sikert!

2011. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krisztivan ***** válasza:
100%
Hát a fiamat nem érdekelte a méhszájtágítás viszont a szemeimet ugy kellett összeszedni mert annyira fájt hogy kiestek.Tágitás után 10 nappal inditották.Remélem neked bejön és még a front is rásegithet+beszéld meg a babáddal hogy mostmár aztán kifele.:)
2011. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen! Ahogy leírtad, olyan volt! Én azóta sem találom a szemeimet, de legalább az vigasztal, hogy állítólag a szülési fájás nem fáj ennyire. Amúgy nagyon bízom benne, hogy segített... nagyjából 10 perces fájásaim vannak, de 30-40 mpig nem tartanak (még)...
2011. szept. 8. 13:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
más jellegű mint a szülési fájás- és nagyon sz@r. nekem volt a vajúdás alatt...hát nem volt egyzserű a szülésem, mert 20 órát vajúdtam, alig tágultam, akkor burokrepesztés, kézzel tágítás, és oxitocin...na az volt még a csúcsok csúcsa....most 40+ 4 vagyok, és sehol semmi....amitől nem félek: vajúdás, kitolás, gátmetszés, varrás---amitől igen: kézzel tágítás, oxitocin....na meg az amnioszkópia....anno 2 volt, most már holnap ha nem történik semmi, akkor a 4. lesz, és egyre szarabb, szabályosan rettegek már tőle.. :(
2011. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végülis a méhszájtágítástól számítva, kb. 28 óra múlva megszületett a kisfiam. Sajnos nehezen tágultam, így volt minden ami egy szülő nőnek kijárhat, de a kitolás nem volt hosszú és gyönyörű a kisfiam! :)
2011. szept. 16. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!