Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a hatalmas pocak a...

Normális a hatalmas pocak a 17. héten? Aggódom!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig két császárom volt, most várom a 3.picúrt.

Az elején napi 5-6liter vizet képes voltam meginni. Viszont fogytam 8kg-ot, de a pocakom hatalmas. A kicsikkel kb. a 6-7.hónapban volt ekkora. Lassan a kismamanacijaim kicsik rám.

Ami aggaszt, hogy a környezetemben mindenki megjegyezte, hogy ú...ten, mekkora. A védőnő is csak hűledezett.

17.hetes vagyok. Az AFP 16.-án lesz meg, utána UH és doki.

Volt valaki így? Hogy óriási pocakja volt. Hogy bírta a végéig?

Van valami, ami miatt aggódnom kellene, vagy ez teljesen normális?


2010. dec. 2. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod!Nekem is nagy pocakom volt,pedig vékony alkat vagyok!Már a 12. héten sem tudtam volna letagadni hogy babát várok,akkora hasam volt mint másnak 20-24 hetesen....a nadrágjaim már akkor nem értek be,kismama nadrágot kellett vennem 12 hetesen:),mindenki azt mondta tuti ikrek...a 8. hónaptól volt már nagyon kimerítő az a hatalmas pocak,sehogy nem volt jó...:)!Ja és nem volt nagy a baba,3400gr és 55 cm.
2010. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok minden közre játszhat a pocaknagyságban. Harmadik babánál már nem tartanak erősen a kötőszövetek, így ez is lehet az ok. Aztán az is, ha pl. vizesedsz, vagy a magzatvíz mennyisége is hatással lehet rá. Szerintem ne aggódj! Nálam meg pont az volt, hogy nagyon pici pocim volt, még 9 hónaposan sem látszott kabátban, és kevés volt a magzatvizem, de egészséges, normál súlyú babám született. Minden rendben van, erre gondolj!
2010. dec. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire hatalmas ? nem tennél fel képet?
2010. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért van, mert 3. baba..meg genetika..barátnőm ugyanígy van, akkora a hasa mint egy 18 hónapos terhesé kb:D

Nem kell izgulni, ez van, örülj,hogy kitűnsz ezzel:D, Csak a naci legyen elég:D

2010. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézesd meg a cukrod! A nagy folyadékigény és a fogyás miatt gondolom. A babád méretei nem nagyobbak az átlagnál?

Én is remélem, hogy nincs gond és tényleg csak annyi van a háttérben, hogy 3. baba, de az oroszlán nem alszik.

Ugorj be egy nagyobb patikába - akár ott is megnézik.

2010. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 3.-at várom,szintén császáros volt az előző kettő,és szintén bruti mekkora már a hasam,pedig csak 15 hetes vagyok.A kórház várójában a múltkor megkérdezte egy kismama,hogy hány napom van még hátra?? :D Mondom neki,van még egy pár..Május végéig! :D Az meg lehalt,és kérdezte hogy nem tán ikrek? Nem,egy van...mérete is átlagos,magzatvizem is jó,hízni sem híztam még,lement 3 kiló. Alkati kérdés...genetika...

Szóval nem vagy egyedül,és NEM KELL FÉLNI!SEMMI BAJ NINCSEN! :)

Minden jót Nektek!

2010. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális természetes mert olyanok génjeid hogy már olyan nagyobb többi kismama pocakjánál nyugodj meg.Én ismerek pár anyukát akiknek szint négy pocakja volt egyik női ismerősőmnek a negyedik terhesége is fiú volt és ő 2 hónaposan már nagy pocakal aktiv volt.
2010. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, hogy megnyugtattatok!

A cukrom most nem magas, 4,9. A doki szerint teljesen normális.

A két csajszim 4850-el és 4100-al született, lehet, hogy az öcsike túltesz rajtuk.

Jó egszséget kívánok én is mindenkinek és sok boldogságot a picikhez! :-)

2010. dec. 3. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy viselted terheséget? fiad mennyivel született?
2022. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!