Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális babáknál a nagy...

Normális babáknál a nagy pocak? 21 hós kislányom 10 kg és 84 cm (tehát kifejezetten vékonyka), de olyan nagy pocija van, ez más babáknál is így van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is,ő 13 hós 8200 gramm, ő is pici, de vékonynak nem olyan vékony, de ehhez képest nagy a pocija neki is, főként evés után.
2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ez a babás kinézet kb óvodáskorban fog kicsit átalakulni, de még akkor sem fog teljesen felnőttessé válni a testalkatuk. Kisiskoláskorra eltűnik az aránytalanul nagy has, de még mindig kisgyerekes lesz a testalkat, az csupán a serdülőkor után lesz felnőttes.
2010. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ok, köszi!


Most fürcsinél néztem, hgoy olyan kis pocakos, de sztm még ki is dűti :)


Mondjuk havonta járunk tanácsadásra, azért gondolom a doktornőnek is feltűnt volna, ha nem lenne normális.


Kicsit megnyugodtam, azért írjon még más is!

2010. jún. 26. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez minden kisgyereknél így van.az ő hasizmuk még nem olyan mint egy felnőttnek.szerintem. És ők még nem húzzák be a hasukat!:D
2010. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 honapos a kislanyom es 14kg,84 cm,o is pocakos.
2010. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat, most már tényleg megnyugodtam!


Jó egészséget mindenkinek!

2010. jún. 27. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Kislányom 14 hónapos,84cm és 10 kg,de akkora pocakja van,mint Döbröginek,pedig annyira sokat azért nem eszik.Majd kinövik.
2010. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!