Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 27+3-hetes kismama vagyok....

27+3-hetes kismama vagyok. (elsö baba) tapasztalat kismamák, milyen vajúdás könnyitö modszerek vannak?

Figyelt kérdés
Ezzel azt akarom kérdezni,hogy a leg könnyebb elviselni majd a fájdalmat?pl:séta labda stb....
2009. márc. 23. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más, sőt még szülésenként is más. Én az elsőnél és a másodiknál végig sétáltam, csak a kitolásra feküdtem le, a harmadiknál előrehajolva nyugton voltam egy kötélbe kapaszkodva. Ha ott vagy akkor próbálkozni kell.
2009. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Tényleg magadnak kell kitapsztalni.Első gyermekemnél még nem volt labda,ezért rengeteget lépcsőztem,nagyon jó volt.most szültem 2 hónapja és labdán vajjudtam,a párom meg hátamat tartotta.Nagyon klassz volt.De az is sokat segített ha fájásoknak lehajoltam az ágyra,és ringattam magam.De kisérletezgess lesz rá időd.Kifogod tapasztalni,hogy neked melyik póz segít picit könnyíteni.Én egyébkén a vajjudásom háromnegyedét itthon töltöttem,és befeküdtem az kád melegvízbe,párom meg locsolt,masszírozott,hát mintmondjak rengeteget segített,emekül egyhitete a fájásokat és el lazított.

Könnyű szülést kívánok neked.

2009. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En is labdan vajudtam, sokat segitett.

De ami meg nagyon fontos -szerintem- a megfelelo legzestechnika!! Jon a fajas lassan be, tartod, majd lassan ki.Szules elott csak humbuknak tartottam, de oszinten mondom, fel siker!

Konnyu szulest es boldog babazast!

2009. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én labdán vajúdtam, sétálni alig tudtam mert gyorsan jöttek a fájásaim egymás után, de a labdán rugózás elterelt egy kicsit. Feküdni nem igazán tanácsos mert elnyújtja a tágulási időt.
2009. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!