Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit érez a baba a vajúdás és...

Mit érez a baba a vajúdás és a szülés alatt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki sem tudja. Valaki azt hogy neki is fáj, de nem tudni.
2009. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy hatalmas adrenalin sokkot kap, azért is nem alszik utána éjjel. Szerintem tuti, hogy fáj is, mert nagyon kicsi helyen kell átpréselnie magát. Sok baba az erőlködéstől sérvet is kap. Jaj, az enyém is, jövő héten visszük műttetni.
2009. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kellemes neki, az enyémek tele voltak ödémákkal és véraláfutásokkal. Nyilván nem fájdalommentesen szerezték út közben. A szívhangjuk is elég komoly fizikai aktivitásról árulkodott, a fájások alatt meg kevesebb oxigénhez is jutnak. Biztos nem kellemes, csak hogy ezt elmondani senki sem tudta még.
2009. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Tv-ben láttam a múltkor, azt mondták akkora mennyiségű adrenalin szabadul fel bennük, mint egy háborúban harcoló katonában :(
2009. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és a császáros babák? ők nem érzik ezt?
2009. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ők nem hiszem mert nem kell szenvedniük, hála az enyém se szenvedett.
2009. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy nagyon szenvednek. Az én babám gyorsan megvolt, nem is sírt szülés után csak halkan nyöszörgött és mikor odaadták rögtön megnyugodott és elkezdett szopni :) Kimutatták, hogy az EDA vagy egyéb fájdalomcsillapítók, amit a szülő nőnek adnak lassítja a szülést és rosszabb a babának.
2009. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam, de nem programozott. Állítólag még ha tudni előre hogy császár lesz, akkor is jobb (ha van rá lehetőség) megvárni, míg természtes úton megindul a szülés, mert vmiért jó a babának is ez az egész folyamat, a fájások, stb. hog ytermészetesen jött el az idő a kijövetelre, mert azt a baba indítja meg, és nem csak kiveszik vmikor.
2010. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!