Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány perces fájásokkal kezdődö...

Hány perces fájásokkal kezdődött a szülés nálatok, és hány óráig tartott maga a vajúdás az első fájástól a baba megszületéséig?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
8-10 perces rendszertelen fájásokkal kezdődött és még 24 óra elteltével is csak 2 ujjnyira voltam tágulva, nem haladtam ezért végül (végre-valahára) bekötötték az oxit és onnantól kezdve 3 és fél óra a fiam születéséig, úgyhogy nekem durván 28 óra volt...
2011. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett szivárogni a vizem, utána elég lájtos kis 7 perceseim lettek. Aztán 5 percesek, majd 3 percesek, de nem fájtak... csak keményedett a pocakom. Ez eltartott kb. 5 órán keresztül. Akkor megérkezett a dokim, közölte, hogy fájás gyengeség, és kaptam oxitocint. Na, attól folyamatos 1-2 perces fájásaim voltak 6 órán keresztül, mégsem tágultam. Aztán a kitolás már gyorsan ment. Így összesen 12 óra volt, mire kibújt a kislányom.
2011. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Indítás után egy nappal nagyon rendszertelen fájásokkal indult,majd nemsokára 5-4-3-4 perces fájások,két nap múlva burokrepesztés után szinte egybefüggő fájásaim lettek 6 óra múlva császároztak! Tehát kb az első fájástól 53óra volt mire megszületett a babám!
2011. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Először a magzatvíz folyt el, ezután kb. 3 órán keresztül még nem volt fájásom.Először rendszertelenek voltak, utána már nem tudom hány percesek, mert nem mértem bent a szülőszobán. fél 5 kor(délután) kezdődtek a fájások , fél 11 -re tágultam ki és negyed 1-re (éjjel) lett meg a baba.De nekem maga a vajúdás nagyon rövidnek tűnt, viszont a kitolás az egy örökké valóság volt( másfél óra).Az kemény volt.
2011. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
10 nap túlhordás után 10 percesekkel indult a fájás, és elég gyorsan 5 és 3 percesekre váltott, és közben szivárgott a magzatvíz. Az első fájás fél 12, nagyon nem tágultam, hajnal fél 2 oxitocin és negyed5kor tarthattam a babám a karomban. Ez kb. 17 óra. De az igazán durva az talán 5 óra volt belőle.
2011. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali fel 5-kor kezdodott, mertem, pontosan 6 percenkent jottek a fajasok es 1 percig tartottak. A kisbabam haromnegyed 1-kor, delutan jott vilagra, az 8 ora es 15 perc osszesen.
2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindhárom babámnál 10 percessel indult, kb.1,5-2 óra alatt lettek 5 és 3 percesek. Elsőnél az első fájástól 6 óra múlva (+12perc), 2.babánál 5 óra és 33 perc, 3.-nál kerek 5 óra múlva lett meg a baba (a legkisebbnél még megvan a füzet, amibe itthon írtam a fájásokat).

2011. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
10 percessel indult, de nem sűrült csak úgy 6-7re, hosszsan vajúdtam, eredmény nuku, csak 2 ujjnyira tágultam 20 óra alatt...úh oxitocint akptam a végén. onnantól gyorsan ment, 3/4 óra alatt kinn volt a babám.
2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hosszú vajúdásom volt. Ha bemegyek a 10 perces fájásoknál, akkor még 3-4 napig nem történt volna semmi. 2 egymást követő éjszaka voltak szabályos 10 perces fájások egész éjszaka, de először reggelre elmúlt, másodszorra pedig olyan 20-30 percesek lettek napközben. Estére megint sűrűsödtek (ezek olyan fájások, mint egy brutális menstruáció, amire már élből egyszerre 2 Nospát veszel be, lettek 5 percesek, 3 percesek. Bementünk este 11-kor és reggel 6-ra lett meg a baba, de ha nem kórházban szülök, akkor szerintem még 2 napig vajúdtam volna a 2-3 perces fájásokkal, ugyanis semmit nem tágult a méhszáj és a doki kézzel tágította ki...az k. szar volt.
2011. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem este 10 körül 15 percesekkel kezdődött, észre se vettem volna, ha véletlenül nem nézek rá az órára, amikor megint keménynek éreztem a hasam. aztán reggelre 2-5 percesek lettek, végül délután 4-re lett meg a baba. tehát 18 óra, de nem volt vészes, ettől ne parázz be!
2011. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!