Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek igaz, hogy akinek...

Szerintetek igaz, hogy akinek minél több és erősebb jóslóik vannak azok gyorsabban és könnyebben szülnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség!! Nekem egyetlen egy jóslóm sem volt, mégis szuper szülésem volt , mindenféle érzéstelenítés és hókusz-pókusz nélkül! Ilyen szülést kívánnék mindenkinek! :D
2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sok és erős jóslóm volt, és nem szültem könnyen. Illetve nem is szültem...császároztak.
2011. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem épp az ellenkezője volt.

Egy csomó jóslóm volt, már a 33. héttől, a 36. után pedig főleg, mégis 18 órát vajúdtam (akkor sem percre pontos, hanem rendszertelen fájásokkal, ezért nem tágultam rendesen; burokrepesztés után már tágultam, de akkor sem percre pontos fájások mellett)!

Nekem a jóslók mentek át egyébként akkor is szülőfájásokba, úgyhogy a azoktól számítva 25 óra telt el a szülésig...

2011. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt jósló, vagy nem éreztem. Gyorsan tágultam, gyorsan szültem, nem fájt (tényleg)
2011. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remek akkor nem számíthatok ezek szerint könnyű szülésre :(
2011. jún. 17. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod,mire számíts!

Az elsővel nekem 2x volt jóslóm,az is a 2 utolsó hét hétfőjén,és alig éreztem. Nagyon gyorsan és fájdalom mentesen szültem.

A másodikkal 1x volt jóslóm,szülés előtt 2 héttel,akkor elég rendszeresek voltak,erősebbek is,azt hittem,idő van,de nem. szintén könnyű és gyors szülésem volt,leszámítva,hogy a burok nem akart megrepedni. Ha megreped a burok,akkor még gyorsabb lett volna :D de így sem panaszkodom!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,27h.km.

2011. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nekem nem volt se jóslom, se semmi előjele annak, hogy szülni fogok, de még egy derékfájás se.. mégis 1 óra alatt megszültem a kisifamat :)

2011. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Az első nst olyan fályásokat mutatott ,hogy a dokim azt mondta jövö héten már nem is találkozunk az nst után mert meglesz a kidfiam.Nem igy lett.Betöltött 39 héten született.Jól ránk ilyesztett a babánk.Szerintem nincs összefüggés a kettö között.

2011. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!