Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem tudom, hogy normális-e,...

Nem tudom, hogy normális-e, de a gátsebem olyan furának tűnik, mintha dudorokbol állna össze az egész, vagy mintha nem is tudom "vadhús nőtte volna körbe" Remélem érthető voltam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem is ilyen volt, kb. 1 hétig!! most pedig már azt sem tudnám megmondani hol vágtak!! 18 hete szültem.
2009. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem, bár látni nem igazán láttam. Már épp risztani akartam az orvosom, de a 6 hetes kontrollra teljesen elmúlt.
2009. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én már 11hete szültem, akkor is normális?? Nem gyulladt, nem fáj, ...

Köszi a választ

2009. márc. 23. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is be volt hurkásodva,a doki mindig nézte,mert a nővérek szóltak neki (olyan aranyosak)!Tapogasd meg,hogy fáj e.Ha igen irány a doki lehet gennyes is.Ha nem simán érzékeny a bőrőd és így reagált a beavatkozásra.
2009. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez már így kicsit gáz.A 6 hetes kontrollon is ilyen volt?Vagy most jött ez elő?Inkább mutasd meg dokinak.Mi nem látjuk milyen.Jobb a békesség alapon menj el.
2009. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Inkább olyan, mintha így forrt volna össze, elég gáz!!

Tükörben néztem

2009. márc. 23. 13:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen volt, mert eddig nem nézegettem, csak most néztem meg, hogy mi változott odalent!!
2009. márc. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!