Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szüléshez is úgy kell...

A szüléshez is úgy kell hozzáállni, mint a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Minél jobban várom, annál később fog eljönni a várva várt idő? Azért kérdezem, mert 15 hónapig próbálkoztunk a babával, és mikor beletörődtünk, hogy majd lesz valamikor, akkor estem teherbe. Most is nagyon várom már, hogy meglegyen a baba, minden nap fáj a derekam, elkezdett kicsit vizesedni a lábam, görcsölgetni a hasam június 7-e óta, de még semmi.


37+4 hkm


2011. jún. 18. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Már nincs sok hátra, türelem. :) Használd ki ezt a kis időt, olvass könyveket amiket már régen akartál, de sosem volt rá időd, vagy filmeket, amik érdekelnek de még nem láttad, sétáljatok a pároddal: ha megszületik a baba, ezekre nem sok időd lesz! :)


Hajrá!

2011. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem egészen,mert 42 hét után bent gyerek még nem nagyon maradt:) Teherbe esni viszont...
2011. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah és szorítok magunknak,mert én meg 37+3 hetes vagyok:) Első 40+6 hetesen szültem.
2011. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37 hetesen még nyugi!!! :) Majd 2 hét múlva...
2011. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem sokat számít hogy állsz hozzá. én úgy álltam hozzá hogy problémamentes terhességem és könnyű szülésem lesz, erős, egészséges nőci vagyok. ehhez képest volt magas vérnyomásom terhesség alatt, diabéteszem, borzalmas szülésem volt, a végére teljesen kipurcantam. és a babám oxigénhiánnyal született, hipotón lett, hónapikig jártunk dévény terápiára....szóval most is úgy állok hozzá, hogy könnyű szülésem lesz ( a terhességem hálistennek eddig tünetmentes, 30. hetet kezdtem tegnap), aztán majd meglátjuk. midnenesetre ha előre nem paráztatod magad, azzal nem ártasz. :)

minden jót neked!

2011. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a vége,türelmetlenek vagyunk,nálunk az elsőnél alig jött el az idő,a második meg olyan korán jött,hogy még fel sem készültünk rá/5 héttel előbb/fene tudja,melyik a jobb,mindkettőben van jó is ,rossz is.Szerintem éld úgy meg,hogy minden nap,amit még a pocakodban tölt csoda,mert ha kibújik és hirtelen véget ér a terhességed picit biztos sajnálni fogod,hogy vége.Legalábbis én így voltam.De gyakorlatilag most már nemsokára itt az idő!Nagyon nehéz,tudom,de próbálj meg lazítani kicsit....Sok sikert a szüléshez!
2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!