Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A székesfehérvári szülészetről...

A székesfehérvári szülészetről szeretnék friss információkatkat! Milyen a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 95%-ban csak jót tudok mondani. Velem mindenki nagyon rendes és segítőkész volt tényleg. A csecsemős nővérek között van egy-két nem szimpatikus, vagy csak nem voltak jó passzban mikor ott voltam. A kaja szörnyű, úgyhogy azt vitess majd magadnak, ez fontos lesz majd a tejtermelődés miatt is, hogy rendesen egyél.

Ha van kérdésed szívesen válaszolok bármire! Ja, császáros voltam.

2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! nagyon köszönöm a válaszodat!

A babának mindent be kell vinni a ruhán kívül úgy hallottam?

Már majdnem kész a a korházi csomagom, de még kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit kell vinni. Mert amiket olvastam azokat sokanak találom? Vagy mégsem? Jó lenne egy teljes lista, esetleg, hogy te mit vittél be magaddal. Egyépként 36 hetes kismama vagyok :)

2011. jún. 19. 21:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!