Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésre a picinek is mindenfé...

Szülésre a picinek is mindenféle cumót kell bevinni? Cumit, ruhát, pelenkát meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elvileg nálunk mindenből volt a kórházban kincstári. de sztem ez kórházankánt változik. (én sopronban szültem 2,5 éve).
2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol szülsz. A legtöbb helyen semmit, csak amiben hazahozod. A maradékban meg mindent, mert max 3. pelust kapsz naponta, de saját ruhában van a bab. Bababarát kórházban meg a cumit tűrik nehezen.
2011. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kecsón vagy Szentesen. Még egész pontosan nem tudom, még nem tartok ott. Csak hallottam hogy van ahol kell neki cucimuci.
2011. jún. 20. 15:17
 4/12 anonim ***** válasza:
szia, legjobb ha megkérded a védőnődet, ő meg tudja ezt mondani.
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kórház válogatja.

Nekem pelenkát, popsitörlőt kellett bevinnem, minden mást adtak. De ez máshol volt, nem ott ahol kérded.

2011. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kecskeméten csak a hazamenős ruha kell, mindent adnak. Cumit is vihetsz, ha akarsz, nem bababarát kórház. Szentest nem tudom.
2011. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindent vinnem kellett: ruha, pelenka, törölköző, takaró, ha akarsz cumi. Meg kell tényleg kérdezni.
2011. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak popsitörlőt kellet vinni.Én vittem cumit,és nagy hasznát vettem mikor éjjel óránként kelt a kislányom,beadtam neki és legalább én is tudtam pihenni egy kicsit.Azzal meg ne törödj hogy mit szólnak a korházban a cumihoz.(Én csak éjjel adtam be neki.)Ja és még bimbóvédő sem árt ha van nálad,előfordulhat hogy csak úgy tudsz szoptatni.
2011. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Szolnokon szülök. Védőnő tanácsolta, hogy mindent vigyek be a babának.

4-5 váltás ruha + hazahozós

törlőkendő

pelenka, de ezt ne nagyon mutogassam, mert akkor 1 darabot se kapunk...

kis sapka, kis kesztyű

törülköző


ami tiltott nálunk, mivel bababarát kórház:

mellszívó

cumisüveg (esetleg estére vagy szájpenész ellen)

cumi


Amúgy szerintem tiszta röhej, hogy egy bababarát kórház vagy legyen bármilyen kórházról is szó, nem tud semmit se biztosítani. Amit meg tudna, arról meg megvan a véleményem .. (1 héten 1× mosnak...)

2011. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kecskeméten csak a hazamenős ruha kell, és popsitörlő. De kérdezz rá.
2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!