Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismamik, hogy...

38 hetes kismamik, hogy birjátok magatokat? Én már nagyon várom a kis Manót egyre nehezebben telnek a napok! Nektek is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Már nagyon nehezen telnek a napok,szeretnék túl lenni rajta.Fáj mindenem,nem tudok aludni,állni,ülni.És már nagyon kiváncsi vagyok a kisfiamra is.De már nem sok van hátra,kitartás.Könnyű szülést kívánok!38 hetes kismam.
2009. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!En 38/3 vagyok,es tobb mint egy hete elment a nyakdugom.A mehszajam 2111 1 hete.Orvosom szerint mar babaznom kene ugymond a forgatokonyv szerint.De ez a kisfiu lehet kivarja a jovo hetveget.Minden nap ugy kelek-fekszem hogy talan ma.Nagyon idegfeszito annal is inkabb mert 5 eves kislanyunk ejszakai felugyeletet naprol napra alig tudjuk kisakkozni,hatha pont aznap indul meg...Amugy minimalis fajas,nulla kemenyedes...:-)
2009. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 38 hét 2 naposak vagyunk, és azt leszámítva hogy nagyon fáradkásas vagyok, minden rendben szerencsére. Szóval én nem bánom ha még áprilisig bent marad, bár már nagyon kiváncsi vagyok a mi kis (nagy:) Drágaságunkra :)
2009. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és Nektek is, mindenkinek könnyű szülést és minden jót!
2009. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amugy ti tudjatok,mekkora lehet mostansag babocaitok?Nekem az orvosom nem saccolt mar,pedig kivancsi lennek.35 hetesen 2800ra saccolta,de a veget nem mondta mi varhato.Nektek?
2009. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 12.20-as válaszoló vagyok. Nekünk a multhéten 3700 g-ra becsülték Babót, pedig Kislányka a Drága :):):) Holnap megyek dokihoz, de szerintem most csak a méhszájat nézi majd ( olya vizsgálaton már vagy 3-4 hete nem voltam ) Ha lesz uh. vizsgálat is, nagyon kiváncsi leszek, mennyit nőtt azóta... Egyfelöl örülök hogy nagyocska, másfelöl meg picit félek emiatt a szüléstől... Bár attól így is úgy is félnék szerintem :)
2009. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!