Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Trombózis után szültetek már...

Trombózis után szültetek már ha igen hogy? Végig szúrni kellett magatokat? Egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:58
 1/3 .HARD. válasza:
En ugyan nem szultem mivel feri vagyok:) De volt trombozisom es sokmindent tudok rola. Ha neked volt mar trombozisod es szurod avagy szurtad magad verhigitoval, attol meg a baba egeszseges lesz. Es valoszinuleg az orvos megmondja meddig kell szurni magad.
2011. aug. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nekem ugyan még trombózisom se volt és nem is szültem, mivel nemileg képtelen vagyok rá, de édesanyám nem egy gyereket hozott így a világra, és mindegyik szép és egészséges, ezen kívül az orvos bármiről felvilágosít! :)
2011. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Igen volt már egy trombózisom szülés után azaz császármetszés miatt kaptam!..de örökletes a betegségem!Csak sokszor már nem tudok mit kezdeni az orvosi véleményekkel mert ahány annyi féle az egyik javasolja a gyermekvállalást a másik nem!Ezért gondoltam megkérdezem itt hátha valaki járt már hasonló cipőben mint én!
2011. aug. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!