Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok Dr. Nyéki...

Mik a tapasztalatok Dr. Nyéki Boldizsár szülész-nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 12:24
 1/4 anonim válasza:
100%

Nagyon jó, kedves és megbízható orvos, akin látszik hogy a hivatásának él.

Most szültem nála, hozzá jártam terhesgondozásra is. minden rendben ment; és sokat segített a kedvessége és határozottsága. Szülés után is minden nap megnézte, hogy vagyok; hihetetlen jó érzés volt, hogy mennyire törődik az emberrel.

2008. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettős a tapasztalatom. Első babánknál hozzá jártunk terhesgondozásra - nagyon, nagyon meg voltunk elégedve. Egyáltalán nem anyagias, nagyon segítőkész, és nagyon precíz. Nem nála szültem - mert a Schöpf Mérei körülményeitől kirázott a hideg, így erről nem tudok nyilatkozni.

Ugyanakkor mikor a második babámat vártam, első uh-ra mentem (12 hetesen), ő közölte a rossz hírt, hogy meghalt a baba. Annyit mondott, hogy vagy ott csináltatom meg a műtétet egy megbeszélt időpontban( akkor már(?) magánkórházként üzemeltek), de akkor 32e ft lesz, vagy menjek máshova.

És a lényeg: hogy "egy héten belül csináltassam meg a dolgot". Hazamentem, másnap hívtam a területi kórházat, ahova tartozom, és jól lekaptak a 10 körmömről, mondván, ez egy potenciálisan életveszélyes állapot, azonnal menjek a kórházba. Haza sem engedhetett volna a Nyéky.

Nem kétlem, hogy felsőbb utasításra kapta az ukázt, hogy pénzt kell kérnie a műtétért, de a törvény szerint köteles lett volna akkor és ott elvégezni a dolgot - más kérdés, hogy akkor lelkileg sem lettem volna rá alkalmas, semmiféle szövődményem nem volt a műtét után sem, tehát semmiért nem orroltam meg rá ezügyben (kivéve az alultájékoztatást).

Csak meglep a kontraszt e lelkiismeretes és precíz orvos kapcsán.

2008. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ekeke ***** válasza:
Utolsónak: ha egyébként minden rendben van, HA ez megfelelően ki van vizsgálva, nincs kockázata a +1 hétnek.
2011. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem egy budapesti korhazban terhesen mutottek meg, frakcionalt abrasiot vegeztek meh polyp miatt. Ezt mar onmagaban sem minositenem. A mutet utan nagyon elkedztem verezni, hogy ne kelljen valami allami korhazban varakozni a Robert K. maganklinikara mentunk. Igy botlottunk bele a Dr Nyeki Boldizsarba. Ellatott es utana hozza kezdtem el jarni, mert a regi orvosomban mar nulla bizalmam volt es o mar egyebkent sem vallal szulest sem.

Kedves, meg jopofa, de kesobb kiderult hogy a kuret utan megmaradt babam, nem fejlodik rendesen, nincs magzat vizem es egy masik szakvelemenyre hallgatva amit egyebkent Dr Hajdu Krisztina adott, a babamnak nincs eselye a tulelesre hacsak nem ot honaposan halva szeretnem megszulni ill. kromoszoma hiba is szoba johet. Ezert probaltam a doktor urat elerni, hogy megcsinalna nekem a mutetet, ami igy is egy fajdalmas dontes.

Ketszer kaptam igeretet hogy visszahiv, azota is folyamatosan hiv. Meg arra sem volt kepes hogy visszaszoljon, csak egyszeruen cserben hagyott egy ilyen helyzetben. Szoval ha baj van el lehet ot is felejteni.

Es subchorialis hematomaval tartott otthon, csak fekudnom szabad azt mondta. Mint kiderult a lepenyemet nezte hematomanak. Szerintem nem kell tobbet ehhez hozzafuzni.

2017. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!