Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki a...

Szült mostanában valaki a székesfehérvári kórházban?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok,14 hetes terhes.

Nyáron leköltözünk Székesfehérvárra,de nem ismerem az ottani kórházat.Fogadott orvosom nincs,sztk-ba járok (Budapesten).

Mi ilyenkor a teendő?

Vélemények,tapasztalatok a kórházról,ottani szülész orvosokról?

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. márc. 25. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvost fogadj mindenképpen, mi dr. Schandl Károlyhoz jártunk, maximálisan elégedettek voltunk vele. Ha érdekel az elérhetősége, írj üzit.

A gyerekosztálya/szülészete szerintem teljesen jó, tiszta, szal ne aggódj.


Jó egészséget kívánok! :)

2009. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Schandl-hoz jártam, teljesen elégedett vagyok vele. De ha nem tudsz fogadni, szerintem az sem gond. Mindenki nagyon kedves volt velem, nővérkék, szülésznő. Pedig egy csomó rémsztorit hallottam, de én semmi rosszat nem tapasztaltam.

Szerintem hívd fel majd az SZTK-t, és mond el, hogy mi a helyzet, fognak adni egy időpontot, hogy mikor mehetsz terhesgondozásra.

2009. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg most olvastam a veszprémi kórházat lent, hát szerencsére a fehérvári ennél különb. 4 vagy 5 szülőszoba van, már nem emlékszem, de az apás szülés nem kérdés. A vajudóba nem mehetett be, de oda csak az megy, aki nagyon az elején van.
2009. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!