Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36-37-38 hetes kismamik! Mi...

36-37-38 hetes kismamik! Mi újság veletek? Hogy vagytok? Írjatok mi újság? Hol fogtok szülni? 37 hetes kismami

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok és az István kórházban szeretnék szülni. Első babánk, úgyhogy nagyon izgulunk, és nagyon várjuk már! A terhességet jól bírom, szerencsére eddig nem volt gondom. Mostanában kezdett el szurkálni a hüvelyem, de elég gyakran :S Ja és nyitva vagyok már egy ujjnyira :) Remélem kicsit előbb kibújik a kisasszony!

És veled kedves kérdező?

2011. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom, moira!, hogy veled lehet hogy egyszerre fogunk szülni és ugyanott! Én is 36 hetes vagyok és az Istvánban fogok szülni!! :-))

Mi megvagyunk, csak a derekam szakad le néha, a szeméremcsontomnál meg van amikor a farokcsontomnál vagy minél szokott néha fájdogálni.. Kb mintha tágulna a medencém :-) Nekünk is első baba és kislány lesz! nem is tudom, hogy örülnék-e neki, ha időre születne, mert vizesedem, nem nagyon tudok kényelmesen(hason) aludni, és a mellkasom mintha szorítanák, ha a jobb oldalamon alszom.. Minél közelebb van júli 28, annál inkább be vagyok tojva! :-)


Boldog babázást! :-)

2011. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na sziasztok, én is 35+3 vagyok (júli 26), és az Istvánban szülök. Lehet, nemsokára, mert mind előbb jöttek a gyerekeim, és most a babácska már 3 héttel nagyobb súlyú az UH szerint. És én is szét szakadok, alig bírok járni. Ez a sok front kikészít, sztem egy héten belül túl leszek rajta. Hátha találkozunk :) Kitartás nektek!!!
2011. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

38+2 vagyok, első baba, kisfiú és nagyon várjuk már!!! Már egy blogot is nyitottam a nagy várakozásban, de még nem nagyon merek semmit írni :D:D

Minden készen áll, csak várunk, várunk...minden jelre figyelek, vajon ez már a szülés jele-e, de mindig elmúlik :/...

Magas a vérnyomásom, most gyógyszerrel beállt, vizesedek nagyon , egész nap feküdnöm kéne, de nem bírok, már többször átvasaltam a pelenkákat és néhány ruhácskát, ágyneműt, állandóan rendezkednék, már egyre türelmetlenebb vagyok, és szeretek az utóbbi néhány hétben egyedül lenni, max. a férjemmel kettesben :).


Már annyira be vagyok zsongva, hogy -mivel a gyerekszobán már nem tudok mit alakítani, most az egész nappalink kicserélésén gondolkodom :D:D, szóval őrület....pedig most újítottuk fel a lakást

:D


Szal, lehet a nagy várakozásba már belegágyultam :D

2011. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy hamarabb fog jönni a babó, ha rád tört a fészekrakó ösztön.. :-))))
2011. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves kismamák! Köszönöm a válaszaitokat!

Én 37 hetes vagyok és már nagyon várom, hogy meglegyen az én kicsi lányom! Nekem is egyre nehezebb már a mozgás, eléggé vizesedek na és a vérnyomásom is magas annak ellenére, hogy szedek rá gyógyszert. Bár az időjárás nagyban befolyásolja.

Székesfehérváron fogok szülni júli 12-re vagyok kiírva.

Könnyű szülést kívánok mindenkinek!

2011. jún. 26. 12:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi a vérnyomásod gyógyszer mellett?

Én napi 3x1 Dopegyt-et szedek, beállt 120-130-ra, de az utóbbi két napban bizony megnt magasabb: 135-145 között mozog.

Az orvosom azt mondta, az időjárás is rátesz, nem kell megemelni az adagom, az a lényeg, hogy 160-ig ne menjen.

Egyszer már feküdtem bent a kórházban emiatt, most kontroll, holnaptól újra be kell feküdjek. De remélem már nem egyedül jövök ki :))))

Nálad mi a helyzet?

2011. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Én is 3X1 dopegytet szedek, 130-145 között mozog a vérnyomásom de pénteken voltam nst ott 150-et mértek, bár ennél nem volt magasabb. A doki kért néhány vizsgálatot, hála az égnek jól van a kicsi, de nem bánnám ha be kellene feküdni mert akkor talán jobban odafigyelnének rám.
2011. jún. 26. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem amikor befeküdtem:

- 24 órás vérnyomásfigyelés (a műszer alvás közben is rajtad van)

- 24 órás vizeletgyűjtés -> megnézik, van-e benne fehérje

- és egy gyümölcsnap (vizesedés ellen, csak gyümölcs és mentes víz, ágyban fekvés. Megmértek, rólam így lejött egy nap alatt 9 kiló víz!!!)


Emellett reggel és este szívhangfigyelés, NST, CTG.

2011. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A 24 órás vérnyomásméréshez volt szerencsém gyermekkoromban, de utána rendbe jött a vérnyomásom. Mióta terhes vagyok azóta megint magas lett. A vizeletet elég sokszor nézik, még nem volt gond vele, remélem nem is lesz. A vizesedés eléggé durva, de ha hidegebb van akkor kicsit lelappad a lábam, amitn melegszik

úgy újra szépen megdagad.

2011. jún. 26. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!