Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamik és a többiek...

8 hetes kismamik és a többiek mi újság? Nektek is van hol bal, hol jobb oldalt tompa fájó érzés? Ez lehet baj jele? A szúró érzés már elmúlt nincs pár hete. Holnap megyek szívhangra.

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 13:50
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] ezt találtam
2011. márc. 30. 13:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen apró, nyomó, húzó, fájó, szúró érzés van és lesz még az első időkben, és aztán majd a vége felé, hogy egy idő után már fel sem figyelsz rá. Minden normális, amíg nem nagyon erős, és nem vérzel, nem vagy tőle nagyon rosszul.

Szép babavárást kívánok Neked!

2011. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez szokott lenni a cikkből kimásolva, főleg esténként, amikor hirtelen váltok pozíciót vagy kifújom az orrom.

"Egy-egy hirtelen mozdulatnál, vagy amikor fekvés közben óvatlanul egyik oldalról a másikra fordulunk, tüsszentünk vagy köhögünk, a szalagok húzódása okozza az éles fájdalmat. "

9+2 km

2011. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bal petefészkem,vagy valahol ott szokott fájni!

9+3 km

2011. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!