Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamik! Mi...

Júniusra kiírt kismamik! Mi újság? Elérkezett a várva várt hónap.

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha már a várva várt nap elérkezne...

Sajnos 27.ére vagyok kiírva, úgyhogy még várhatok egy ideig.

Kicsit ideges vagyok, és izgulok, hogy milyen lesz a szülés. Első terhesség, szóval minden újdonság nekem.


Veled mi a helyzet?

Mikorra vagy kiírva?

Bőrönd be van már csomagolva?

2011. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is első terhesség. :) Mára vagyunk kiírva, de semmi jelt nem ad a kis lurkó, hogy jönne már. Bőrönd már bepakolva, sms sablon a telefonba, csak címzettet kell hozzáadni, és küldhetem. Itthon is minden készen van, már tényleg csak a babó hiányzik. Ma megyek orvoshoz délután, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.
2011. jún. 2. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 22.-re vagyok kiírva! Első baba, kezdek kicsit parázni. Holnap Ctg-re megyek. 1 hete mondta a doki,h már 1 ujjnyira nyitva vagyok. Kíváncsi vagyok,mit mond holnap!!!? Szerinte nem húzzuk végig! Bőrönd kéznél van...
2011. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 23-ra vagyok kiírva, második babával. Már nagyon várom a kis manót, bőrönd a hétvégén kész lett, jóslók még nincsenek, ami fura, mert első babánál voltak, teljesen zárt vagyok, a hasam viszont annyira lent van, hogy a dik azt mondta 2héttel előbb meglesz. Na majd meglátjuk, még addig jó, míg bent növekszik!!! :-)

Könnyű szülést nektek, ne izguljatok, fáj-fáj, de megéri!!!!

2011. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 24.-ére vagyunk kiírva. Eddig még nálunk sincs semmi jel, teljesen zárt a méhszáj, viszont a doki már most mondta, hogy nagy baba lesz.

Apa jobban izgul mint én. :)

2011. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én is mára vagyok kiírva, de eddig semmi. Fiammal is ano inditották. Holnap reggel megyek nstre és megbeszéljük, hogy szombaton vagy hétfőn indítsa e, persze a méhszájtól függ, mert szük egy ujjnyira voltam csak nyitva pár napja.

Írj mit mondott neked ma a soki

2011. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 25-re vagyok kiírva első babával. A héten fogom elrendezni a kórházi csomagom.

3 napja voltunk NST-n...minden rendben...a baba szépen a startvonalban, de én még teljesen zárt vagyok.

Néha néha akad egy-két furcsább érzés odabentről...de nem túl fájdalmas, viszont ő egyre erősebben ficánkol és rugdos...a kis lábai a bordáimnál nagyon kellemetlenek tudnak lenni. Én már nagyon mennék szülni, de persze várja csak ki az idejét! Sajnos még mindig nem tudjuk mi lesz a neve, ez bosszant kicsit.

Üdv!

2011. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Én 23.-ra vagyok kiírva,második baba már nagyon várjuk:-).Bőrönd készen áll a sarokban,tegnap voltunk dokinál,méhszáj már nyitva 2110,jóslók még nincsenek.Van már egy 3éves nagy fiam,aki már nagyon várja az öcsit.Már nagyon szeretnék túl lenni a szülésen,én már átéltem egyszer,így egy kicsit parázok,de már nagyon hisztis és türelmetlen vagyok,és szegény kisfiam issza meg a levét:(

Ma vagyok pont 37hetes,még 3hét+- és babázhatunk csajok.

Pénteken még beszerzek pár dolgot a babának,de már minden készen áll a kis manó fogadására:D

Kitartás csajok,mindenkinek könnyű és gyors szülést kívánok,és boldog babázást.

Üdv

2011. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok:-) Júni.22-re vagyok kiírva, de ma azt mondta a doki, hogy ebből még lehet júni. 30 is! Pedig elég "terhes" már cipelni:-) Első gyermek.

Rettenetesen izgulok, és félek a szüléstől. Nekem már vannak jósló összehúzódások, elég furák, néha kegyetlenül fájnak, azt mondják ez jó a méhnek, és jó a kismamának, mert "hozzá edzi" a szüléshez.

2011. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sziasztok!én 26-ra vagyok kiírva.ma megyek első ctg-re egy újnyira nyitva volt múlt héten a méhszáj és el is van vékonyodva.a Picikém sokat mozog meg sem áll és eben a melegben nem bánnám ha előbb érkezne!nekem kisfiam lesz-))))és első baba
2011. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!