Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél érdemes az István...

Kinél érdemes az István kórházban császárral szülni?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne írjátok azt, hogy természetes szülés... NAGYON SZERETNÉM, de egészségügyi okokból sajnos lehetetlen. És ez biztos. Jó orvost keresnék az Istvánban, aki profin császároz.
2011. jún. 26. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a Horányi Dániel doki császározott! Fiatal doki nagyon rendes volt. Minden nap jött mig bent voltunk érdeklődött mi a hylezet velünk! Ő a nőgyógy részlegen rendel is. Ha gondolod keresd meg. Nagyon rendes tényleg...
2011. jún. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Dr.Varsányi Hajnalkánál szültem fél éve császárral és nagyon rendes volt. Nem most kezdte a pályát, úgyhogy tapasztalt is.
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Németh Miklósnál szült a húgom császárral, minden okés volt. Utána minden nap többször meglátogatta őt, nagyon rendes :)
2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Varsányi Hajnalka az én orvosom is, mondjuk nem császárra készülünk, viszont tudom, hogy nagyon komoly műtői tapasztalata van és borzasztó jó orvos (emberileg is), mindig élmény vele találkozni
2011. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Gasztonyi doktornál szült és meg volt elégedve vele
2011. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és csatl. a 21:39-hez. Tényleg élmény volt vele találkozni. Mindig vártam már az újabb terhesgondozást. Rendkívül kedves hölgy! :)
2011. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2011. jún. 30. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!