Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy miközben ti ott szültök és nagy fájdalmaitok vannak, mások közben néznek?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok és néztem videókat a szülésről, főleg a kádban szülésről és nekem kicsit visszataszító, hogy miközben ott a nő erőlködik, az emberek ott állnak és nézik, nyúkálnak. Tudom, hogy nekik ez a dolguk és ott kell, hogy legyenek, mert kell és kész. Az is lehet, hogy mikor már ott lesz az idő, hogy én megyek szülni, ez már kicsit sem fog érdekelni. Na de mi erről a ti véleményetek?
2011. jún. 28. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem,akkor ott az sem érdekelt volna ha 100an néznek. Semmi nem érdekelt,csak hogy legyen már vége.
2011. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fog érdekelni az sem,ha egy egész osztály medikus jön be és még magyaráznak is nekik.Mással vagy elfoglalva
2011. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kutyák és macskák ***** válasza:
Hidd el, nem fog zavarni, és utólag hálás leszel, hogy ott voltak, és átsegítettek a nehezebb időszakon, és veled örültek az apró élet érkezésének. Én hármat szültem most várom a negyediket, és mindháromnál ez volt a tapasztalatom. (Nem volt fogadott orvosom)!
2011. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt, csak jól kerüljünk ki belőle mindketten. Kicsit féltem, magammal és a babával foglalkoztam, csak bajunk ne legyen.
2011. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem pld. iszonyúan zavar a nézőközönség intim pillanatokban, de a szülésen fel sem tűnt. Csak itthon, a fényképeken láttam, hogy mi a fene az a sok "láb" a szülőszobában körülöttem?! :))


Állítólag a dokim megkérdezte, h a gyakornokok bejöhetnek-e, és én igent mondtam. Egyáltalán nem emlékszem erre a kérdésre, és a válaszomra sem, de a férjem mondta, h így volt.... A szülés közben csak arra koncentráltam, hogy legyek már túl rajta, nem láttam egy arcot sem, pedig sokan voltak bent.

2011. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Észre se fogod venni hogy hányan vannak körülötted ugyanis el leszel foglalva :) Körülöttem rengetegen voltak, de ne felejtsük el hogy ők azért vannak ott hogy segítsenek és minél többen vannak annál több segítséged lesz. Sok sikert a szüléshez
2011. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már. Pláne azért mert az a típus vagyok, akit ha fáj valamije, akkor hagyjanak békén. Egyedül szeretek szenvedni.
2011. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem az is úgy átszokott futni az agyamban, hogy ők mégis mit gondolhatnak olyankor, miközben látják a szenvedő arcom?! Mondjuk nem mintha érdekelne, csak mostanában egyre többször gondolok a szülésre és ilyenkor az ilyen gondolatok is előjönnek.
2011. jún. 28. 09:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem zavart, teljesen máshol "jártam", nem azzal foglalkoztam ki néz, hanem hogy most megszülöm a gyerekem. Egy szülés alatt olyan lelkiállapotokon mész keresztül, hogy a legutolsó dolog ami eszedbe jut, hogy vajon most mit gondolhatnak rólam mások. Egyszerűen nincs rá időd... Itt olvashatsz erről: [link]
2011. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor engem sem zavart,pedig a lábamnál ott állt a doki,két szülésznő és ott rohangáltak még orvosok, ráadásul a tkarítónő is be be kukucskált.


Viszont vajúdás közben az rettentően zavart, hogy járkáltak ott ápolók, különböző orvosok, takarító. ÉS ez főleg akkor lett kellemetlen, amikor megszültem, vártam,hogy varrjon össze a doki, neki pedig el kellett szaladni egy másik beteghez és ott kiterülve otthagytak,elfelejtettek letakarni, de 10 perc múlva jött a szülésznő és letakart. Na ez kínos volt:(

2011. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!