Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már hüvelygyulladásod?...

Volt már hüvelygyulladásod? Miből ismerhetem föl, nálad mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 08:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem pl. viszketés nincs, attól még lehet, hogy ez a probléma?
2011. jún. 30. 08:49
 2/6 anonim ***** válasza:

terhes vagy?..

ha nem akkor ezt a kérdést inkább a

nők egészsége kategóriában kellene feltenned.

2011. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem volt folyásom. nem viszketett, nem égetett, semmi zavaró nem volt (azon kívül, hogy maszatos volt), és mégis gomba+hüvelygyulladás volt.


semmiből se ismered fel, csak a kenetből derült ki :(

2011. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, csak nem rég szültem, van egy gyanúm, hogy talán akkor, vagy a gyermekágy alatt szedtem össze... Eddig arra gyanakodtam, hogy csak a gátam fáj, de nem vagyok már biztos benne. Ezért írtam ide a szüléshez, hátha történt valakivel hasonló.
2011. júl. 1. 08:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha rákszűréshez vettek mintát, akkor ezt is észre fogják venni belőle? Mert rákszűrésen nem rég voltam, csak akkor még nem nagyon foglalkoztam a tünetekkel, azt hittem elmúlik. De nagyon úgy fest, hogy vissza kell mennem a dokihoz.
2011. júl. 1. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy csak a kenetből derült ki.

azt meg rákszűréskor, automatikusan levette a doki.

2011. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!