Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a méhösszehúzódás...

Milyen érzés a méhösszehúzódás. Azaz a fájás? Éles vagy tompa? Vagy hogyan képzeljem el? Ha nem folyik el a magzatvíz hogyan ismerhetem fel h itt az idő? 38h km

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan,mint a menstruációs görcs,csak nem függölegesen fáj hanem vizszintesen.ennél jobban nem tudom leírni:)

De nyugi,tudni fogod,hogy mikor kezdődik el.

2010. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első szülésemnél én nem is vettem észre, hogy elkezdődött, csak mentem a szokásos CTG-re, és a gép már mutatta az összehúzódásokat. Doki megvizsgált, és már nyílt a méhszáj, így kedvesen ottmarasztalt egyet szülni :) Burokrepesztés és oxitocin után sem fájt egyáltalán a hasam, csak a derekam, de az piszkosul, a keresztcsontomnál olyan érzés volt, mintha égetnék.

A második magzatvíz elfolyással indult, és utána kezdtek jönni a fájások. Először tompán, mint egy gyenge menstruációs fájdalom. Aztán ez erősödött egyre jobban és jobban. Ami nekem fura volt, és sosem gondoltam volna, hogy nem az egész hasam fájt, hanem csak lent, az alhasam. (szintén mint mensikor).

2010. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!