Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan ismerhetem fel, ha...

Honnan ismerhetem fel, ha terhességi cukorbetegség alakulna ki nálam?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok, a terhességi vérnyomásom 90/56, nem volt a családban cukorbeteg. Mégis, néha eszembe jut, hogy mi van, ha alattomosan kijön és én nem is veszem észre. 21 hetes vagyok, a terheléses cukorvizsgálat még odébb van, ezért kérdezem. Köszönök minden segítséget!
2011. aug. 4. 16:42
 1/4 sumergo ***** válasza:

Ha ezen aggódsz, akkor menj el a háziorvosodhoz, aki az ujjad végét kicsit megszúrja, és rögtön meg tudja mondani neked, mi a helyzet. Ha gyanús az eredmény, akkor ad beutalót vérvételre.


26

3 hkm

2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
26+3 hkm :-)))
2011. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez csak a terheléses cukorvizsgálat alkalmával fog kiderülni... Nekem pl az éhgyomri eredményem tökéletes volt, viszont a terhelt érték emelkedett... Semmi tünete nem volt, nem is gondoltam hogy rossz lesz.

2011. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is alacsony a vérnyomásom. A kettő között nincs összefüggés...
2011. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!