Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 heteske vagyok, és az...

36 heteske vagyok, és az orvosom szerint maximum 2 hetet tudok még kihúzni a szülésig, mert a babám kicsit "siet. "Az foglalkoztat, hogy amikor megszültétek ezt a kis csodás babát, akkor milyenek voltak az első közös perceitek? Sírtatok?

Figyelt kérdés

Én most úgy képzelem el,hogy nagyon fogok pityeregni,mert rá várunk 14 éve,és akkora az öröm a kis pocilakónk miatt.De lehet hogy ez ilyen kis rózsaszín álom a részemről,és a valóság már más.Várom a kis mini sztorijaitokat!

Egy 36 heteske


2009. márc. 29. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a második gyerek sietett kicsit, majd 3 héttel hamarabb érkezett (így is 3,4 kg volt) Mintegy 10 perc alatt született, ezért, bár semmi baja nem volt, elvitték és inkubátorba tették. Én meg feküdtem egyedül a szülőágyon ( a férjem kint sétált a 16 hónapos nagytesóval), s bömböltem, hogy 2 gyerekem van, s egyik sincs velem!!!
2009. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csúnya dolog volt hogy elvitték,hiszen gondolom egy nagy életerős 3400 grammos babát nem kellet volna inkubátorba tenniük.Meg hát gondolom te is azt szeretted volna ha ott van veled az a kis apróság...:) Gondolom azóta már bepótoltátok a külön töltött időt,jó lehet 2 gyerkőcöt nevelni.Köszi a kis sztoridat!Puszi
2009. márc. 29. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolja a doki hogy hamarabb fog jönni?
2009. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony minden babámat megkönnyeztem.:)) Amikor megszülettek, bizony minden fájdalmam elszállt (tudom ez közhely, de tényleg így volt). Sajnos az első babámat még azonnal elvitték, miután kibújt, mert akkor még nem foglalkoztak ilyen dolgokkal. De amikor végre szoptatáskor megkaptam (még nem volt babás szoba), nem győztem gyönyörködni benne. Aztán, mivel nem volt szabad kibontani a pólyából, bedugtam a kezem a pólya sarkánál és megtapogattam, megszámoltam a kis lábujjait. A kicsiknél már sokkal jobb volt, mert már a szülőszobán a pocakomra fektették őket, meg is szoptathattam a babát. Igazán elmondhatatlan az az érzés, amikor végre a kezedbe adják azt a pici, véres, üvöltő csomagocskát, akire már régen vártál és 9 hónapon át alig volt olyan pillanat, hogy nem gondoltad el, milyen is lesz..aztán megfoghatod és ő elkezd vadul keresni, majd szopizni és csak azt hallod, hogy mekkorákat kortyol. És meleg és puha és finom illata van...ennél nincs nagyobb csoda az életben. Hát, talán ennyi, de ha most visszagondolok, még most is megborzongok kicsit, mert annyira fantasztikus érzés. Minden jót! Kívánom, hogy beteljesüljön az álmod, ami szerintem nem is rózsaszín..
2009. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én császármetszéssel szültem,de én is sírtam mikor hallottam sírni a kis cunást.Olyan kis édes volt.Pár másodpercre odahozták megsimogatni.Most 5hetes a bébi.Szorítok neked.Ez a legszebb csoda
2009. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze,hogy sírtam!A férjem is!Gyönyörű pillanat!Könnyű szülést!

2009. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak a sztorik,és jó volt őket olvasni. :) A második válaszolónak üzenem:Azért gondolja az orvosom,hogy előbb jön a kislányom,mert lecsúszott a pocakom,érett a lepényem,és nyílik a méhszájam.Nagyon rendszeressé váltak a jóslófájások (úgy értem hogy minden másnap gyakorlatozik a méhem)úgyhogy valószínű előbb jön a picikénk.Azért vártam a sztorikat,mert nagyon várom a kislányunk,de azért van bennem egy kis félelem-izgalom a szüléstől.Tegnapelőtt voltam a kórházba nst-n,és hallgattam 20 percig ahogy a dokit vártam,hogy szül egy anyuka.Hát eléggé begazoltam,pedig nagyon várom a picit,és szeretnék szülni. :) Na de azért majd referálok ha megszültem,hogy miként zajlott!Köszike a sztorikat csajok!
2009. márc. 30. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
A dokiknak bizony van tapasztalatuk, hogy megmondják, előbb jön vagy kivárja az idejét.... :) Az én dokim is megmondta, hogy nem fogom kihúzni a 40 hetet. Úgy is lett, 37. hetesen megszültem a kislányunkat. Érdekes, de a meghatottságtól én akkor ott nem sírtam amikor rámtették, csak borzasztó megkönnyebbülést éreztem, hogy itt van egészséges és gyönyörű!!!!!!! Viszont amikor bejöttek Anyukámék, akkor azt már megkönnyeztem, illetve amikor a Párom elmesélte, hogy amikor értesítette a szülőket telefonon, akkor bizony el-elcsuklott a hangja a meghatottságtól, hát a sztoritól meg nekem.... :) Már 10 hós a kislányunk és egy csodálatos gyöngyszem!!!!!!
2009. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!