Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásároljak? Első...

Milyen autót vásároljak? Első autó lenne, használtan vásárolnám és maximum 600. 000 Ft-ot költenék rá.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 09:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%

Vegyél suzuki swift-et. Igénytelen, lehetetlen széthajtani, olcsó alkatrészek, első autónak kiváló.

600 körül már kapsz 2000 körüli példányt klímával.



Mindjárt jönnek az okosok lehurrogni.

2010. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Támogatom az elsőt. Tényleg igénytelen autó, tuti nem rohadsz le vele az út szélén, ha mégis valami baja van olcsón tudsz alkatrészhez jutni.
2010. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
támogatom az elöttem szolokat! de ha a suzuki nem tetszik akkor pl OPEL F ASTRA az is igénytelen, és nem rossz auto
2010. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Támogatom az elsőket, de egy kis kiegészítéssel.

600 ból nem csak Suzukit kapsz, annyiból kijöhet egy egészen komoly 90 es évek végi Toyota Corolla is.


[link]


Ez csúcs vaze:


[link]


Ő egyel régebbi széria, ami tulajdonképpen nem hátrány, viszont van benne klíma is:


[link]


és még egy utolsó:


[link]


Én így elsőre őket tudnám javasolni, hosszúéletűek, elnyűhetetlenek mint egy suzuki, csak éppen kategóriákkal keményebb a vázuk. Ezekben már nemkell félned, nem minden autó megy át rajtad mint forrókés a vajon.


Itt a full lista:


[link]


Egyébként nézhetsz nissant, vagy bármien más japán autót nyugodtan,

én magam már a német autókat jó régóta messziről elkerülöm, mivel valamennyire ismerem a motorjaikat, és abból én már nemkérek.

Na hajrá

2010. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

Na! Megint előjött a suzukiban meghalunk válasz...

Elárulnád nekem, hogyan kaphat KPM engedélyt az autó, ha csak úgy átmennek rajta, mint forró kés a vajon?

Hagyjuk.


Nekem is volt suzukim, és nem azért adtam el, mert halálfélelmem lett volna benne, sokkal inkább azért, mert kiöregedett alattam.

2010. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Daewoo Lanos, Nexia. Olcsóak és elnyűhetetlenek + ennyi pénzért van bennük klima és egyéb extra.
2010. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nexiából nem fogsz tudni kiszállni. Max kitolod a roncstelepre. Nem fogod tudni eladni.
2010. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Swift szerintem is tökéletes.. Nekem törték már a Swiftemet, enyémnek kicsit benyomódott az eleje, másiknak darabokra tört a fél autó, szóval..
2010. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyat vegyél, amit nem akarsz nagyon megszeretni, ami arra jó, hogy néhány tízezer km-t elmenj vele olcsón és olcsón szervizelhető legyen, megszerezz vele valamennyi rutint, és ha úgy érzed, hogy "megértél" az újra vagy a fiatalabbra, akkor eladhasd és még pénzt is kapj érte.

Ford, opel, suzuki olcsón szervizelhető és korban is ideálisat kapsz ennyiért.

2010. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
5 évig volt Suzukim. Még élek. Jééééééé, hogy lehet ez? Nem is értem. Van ismerősöm aki Bmw-ben halt meg. Bmw-ben? De abban hogy lehet? Én ezt nem is értem.
2010. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!