Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány héttel lehet...

Szülés után hány héttel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
2 hete szültem de úgy érzem nem bírom már sokáig szex nálkül :( rettentően kívánom a párom ti mikor voltatok együt szülés után először
2011. júl. 8. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig. Vagy nem?

Én úgy tudom a 6 hetes kontroll után ha rendben van minden.

2011. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Mi 5 hétig bírtuk.

Ha volt gátmetszésed, és még vérzel, akkor azért legalább 1 hónapot várjatok a szüléstől számítva.

Mi 5 hét múlva sem normál módon voltunk együtt, azt csak 7 hét múlva mertük megpróbálni, mert nagyon fájt, feszült, féltem, hogy szétnyílik a seb.

Ha nem volt gátmetszésed, és múlik a vérzésed, akkor se behatolással kezdjetek, mert bent rendeződni kell a dolgoknak, meg nagy a fertőzésveszély még ilyenkor.

2011. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hetet érdemes várni, akkor is, ha gátvédelemmel szültél, mert a méhszájnak is kell egy kis idő. Egyébként én is nagyon kívántam már előbb, de megvártuk a 6 hetet, és hát hiába kívántam, hamar elment tőle a kedvem - na jó, csak átmenetileg. De tényleg, újra kellett mindent tanulnom, mindhárom szülésem után. Bár ez inkább pszichés volt, nem fizikai fájdalom, úgyhogy lehet h van, akinek minden simán megy akár 3 hét után is :-))))
2011. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a 6 hetet azért javasolnak az orvosok mert a méh falán,ahol a placenta tapadt ,seb van ennek kb ennyi idő kel.Én a 6 hetes kontroll után,mindkétszer (császáros szülések)
2011. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Az elsővel 5 hétig,a másodikkal már csak 3 hétig bírtuk- gátmetszés volt mind a 2x.


Ha már nem vérzel és kívánjátok egymást,akkor VÉDEKEZÉSSEL!!! lehet szexelni korábban is,mint a 6 hetes kontroll!

2011. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőm sem bírta kivárni a 6 hetet ,3 hét után együtt voltak.Olyan méhfertőzést kapott,hogy 2 hétig feküdt kórházban vénásan kapta az antibiotikumot!!!hogy nehogy odalegyen a méhe.Viszon odalett a szoptatás,és nem látta a babája első nyíladozásait.


6 hetet várd meg,és ha a doki szabad utat ad,akkor hajrá!!!

De nagyon vigyázz,mert azonnal teherbe eshetsz,ha szoptatsz ,akkor is.

2011. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hetet mondtak nekünk is, párom már alig várta, hogy a doki jóváhagyja, de én csak 8 hetesen tudtam élvezni is a dolgot.
2011. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kivártam a 6 hetes vizsgálatot mindháromszor, biztos ami biztos... Addig csak "játszottunk" :))
2011. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 hét. de nekem hónapok kellettek, hogy rendbe jöjjek, az, hogy kívántam, az más. ha nagyon nem bírjátok, akkor behatolás nélkül javaslom.
2011. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hetet elvileg meg kell várni. Mi 5 hétig bírtuk, az "első" eléggé fájdalmas volt (nem volt gátmetszésem pedig).
2011. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!