Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen egy szülés? Mennyire...

Milyen egy szülés? Mennyire fáj? Milyen kihordani egy kisbabát? Én még nagyon fiatal vagyok, de érdekel! Hány hónapos kortól nem lehet szexelni, és szülés után mikor lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség tudata, a kihordás gyönyörű (persze ha tervezett, szeretettel várt baba), a szülés nagyon különböző lehet, de nekem kellemes csalódás volt, nem kell minden ijesztgetésnek bedőlni, amikor pedig a kezembe foghattam a babát, az minden kellemetlenségért kárpótolt. Ha nem veszélyeztetett terhes az ember lánya, akkor végig élhet szexuális életet, majd a szülés után 6 héttel újra. :)
2009. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Szia,

A szülésről még nem tudok nyilatkozni, az pár hét múlva esedékes, amit tudok róla, az a szakirodalom, és sok sok sok ilyen-olyan sztori. A nagyon szenvedős, és sose többet gyerek mert ez kibírhatatlan-tól a bementem és kint is voltig mindent hallottam már. Sajna az enyém olyan lesz, amilyen lapot húzok.


A terhesség, a gyerek kihordása: kabaré, rémálom, és hatalmas csoda.

Hogy miért kabaré: ahogy változik a nő, pocak totyogás, hisztik, és sok más egyéb, ami kicsit egyén függő is, én pl baba vagyok néha, aki gügyög és sír, ha szeretgetésre vágyik, néha meg 2éves megszeppent kislány, aki eltévedt:), ahogy picur odabent rendetlenkedik, te meg egy egy nagyobb rúgásnál ugrálsz, és meg meg riadsz, hogy jaj ez meg mi volt:) én szoktam.

Rémálom: folyton van miért aggódni, a pici miatt, ugye jól van egészséges, stbstbstb. Minden jó lesz ha majd megszületik.

Csoda: aki azt mondja nem az, az vagy nem élte még meg, és nem tudja, vagy hazudik, vagy férfi.

Utána a picimanó érkezése: egyszerre csapás és ajándék. Egy csomagban adnak egy angyalt és egy falhozcsapanivaló ördögöt, abban a gyönyörű csöpségben. Az fix, hogy az ember élete feje tetejére áll:)


Ami a házaséletet illeti: minket letiltottak róla 7,5hósan:S mert nem kéne koraszülni, nálam fent áll. Addig meg mindig volt az első hetektől(mikor már tudtuk, 4hetes) a tiltásig. Ha nem nyíltam volna, akkor végig lehetne, élnénk vele. Szülés után mikor lehet: ha a 6hetes kontrollon a doki "gyógyultnak" nyílvánit akkor akár már akkortól, de ez sokban függ picur alvásától, a fáradtságtól, és kedvtől.

2009. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdem a végétől 6 hét mindjárt lejár és lehet szexelni, mivel a férjem annyira féltett minket hogy már lassan 3 hónapja nem voltunk együtt, terhesség nekem csak a közepe volt tűrhető, végén toxémia, elején állandó hányás, egy pozitívat tudok mondani a pici mikor mozog az leírhatatlan.szülés nekem koraszülés toxémia miatt császárral azt senkinek nem kívánom szóval bennem rosszak asz emlékek egy jó van csak hogy van egy gyönyörű kislányom aki egy bestia de imádom, viszont nem akarok több gyereket, de mindenkinek más
2009. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!