Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egy nő szülés után a...

Ha egy nő szülés után a varratoktól való fájdalom, és gyógyulás ellenére szexelni akar, az a pasija/férje miatt van?

Figyelt kérdés

a nőkben van olyan érzés szülés után, esetleg előtt, hogy muszájból szexel? belső késztetésből esetleg a párjának való megfeleltségi kényszer miatt?

vagy komolyan kívánják a szexet testileg, lelkileg???

lehet erre őszintén válaszolni, hogy magunkat se csapjuk be?


házasság előtt álló nő vagyok


2011. márc. 6. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,


a terhesség alatt nem volt gond a szexel, akkor csináltuk, amikor csak jól esett!! az utolsó 2 hónapban el voltam tiltva, mert elkezdtem nyílni. szülés után mi megvártuk a 6 hetet, de semmi kedvem nem volt az együtt létekhez, ráadásul nagyon fájt is kb. 3-4 hónapig. a férjem nagyon megértő és kitartó volt :) amikor nem volt kedvem hozzá, kicsit akkor is "erőltette" (pozitív értelemben) és pár perc múlva már nekem is volt kedvem hozzá és nagyon élveztem!! ez kellett ahhoz, hogy kicsit átlendüljünk ezen az időszakon, amikor nem igazán hiányzott a szex.

a kisfiunk 2 éves elmúlt és most már minden a legnagyobb rendben, igaz, hogy általában este szeretkezünk, amikor Ő már alszik, de a varázs nem veszett el és nem muszályból, hanem örömszerzés céljából tesszük :)


Ági

2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szülés előtt miért ne? Miért ne kívánhatná? Nekem semmi gondom nem volt szülés előtt. Két héttel túlhordtam az első lányomat. 1 nappal szülés előtt még ablakot pucoltam, létráztam, és szexeltem :) A terhesség nem betegség.


Szülés utánon mit értesz? Mi kivártuk a 6 hetet, sőt a másodiknál 8 hét volt, mert még véreztem. Az elsőnél már 4 hét után minden bajom volt, annyira kívántam volna. 1-2 nap után nyilván nem szeretkezik az ember, de pár hét múlva normális hogy kívánja. Amúgy nekem nem fájtak a varratok, és a gátsebem 99%-osan begyógyult mire 4 nap után hazajöttünk a kórházból.


Neked amúgy most is gondjaid vannak a szex-el, hogy ilyeneken filózol, hogy muszájból szexelni?


Amúgy meg igen, az is előfordul, de főleg mikor kicsi a gyerek, de nem igazán "muszájból" hanem mert szeretem a férjem, és mivel amúgy is jó ha heti egyszer eljutunk odáig, mert mire lefektetjük a kölköket, hulla fáradtak vagyunk, előfordult már hogy nem volt igazán kedvem hozzá, de miatta belementem. (azért nem mondom hogy én végül nem éleveztem :))

Nekem nem voltaK KICSINEK JÓ ALVÓK A GYERekek, így én ha választhattam a szex és az alvás között, szívem szerint az utóbbira voksoltam.

2011. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi szülés előtt és után 2-2 hónapig nem szexeltünk.

Engem is nagyon zavart, hogy nagy a hasam, pláne, hogy a baba mozgolódott, amint elkezdtük... A párom is, meg én is úgy éreztük, hogy olyan, mintha már kint lenne a gyerek, és a szeme láttára élnénk nemi életet. Minket zavart a pocakom. (nem azért, mert mondjuk bálnának éreztem magam :))

A szülés után meg eleve, 7 hétig véreztem, így addig nem volt szex, majd utána megvárta a párom, amíg én is úgy éreztem, hogy alkamlmas vagyok rá :) (ez még 1 hét volt, tehát szülés után 8 héttel volt az "első" szeretkezés. Olyan is volt.... Nem azért, mert fájt, hanem ugyan úgy nem tudtam magam elengedni :)


Velünk úg volt, ha ő akart esetleg szexet, akkor én más módon elégítettem ki :)


Tehát mi csak akkor bújtunk újra össze, amikor már tényleg testileg és lelkileg is kívántam újra.


De mi amúgy sem voltunk nagyon sokat szexelők. (havi 1-2 alkalom)


szerintem aki a gyermekvállalásig is képes csak a pasi iatt szexelni, az fog a szülés után is csak így összebújni a párjával. Nem a szülé változtatja meg.

2011. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

örülök, hogy sokkal tisztábban látok már így


csak azért vetődött fel ez bennem, mert:

1. volt hogy bnőm amíg kórházban volt a pasija kikezdett velem, én meg jól beolvastam neki - és gondolom a szexhiánya miatt volt -

2. nem tudom elképzelni mi zajlik a férfiakban ilyenkor, vagy hogyan dolgozzák fel, hogy a nőjük már nem csak nő, hanem anya is, mit gondolnak amikor nagypocakos feleségükkel szeretkeznek, vagy bele se gondolnak, úgy látom

3. egy nőben nem e kelt gátlásokat terhesen, hogy nem egy szexuális ingertkeltő látvány, ami miatt esetleg ódzkodna a szextől


szóval az egész gyerekvállalás lélektani hatását nem ismerem a szexuális életre vonatkozóan egy nőben


bennem talán a 3-as pont ébreszt valamit

2011. márc. 6. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

1. Egy ilyen férfi nem lenne soha a férjem...

3. Én terhesen is szépnek éreztem magam, a férjem is annak látott. Végig nagyon csinos voltam. Jó, az utolsó hónapban már nem voltam az a nagyon fitt persze...


Ezek a dolgok két ember kapcsolatán múlnak. Nyilván szülés után én sem akarok szexelni, mivel fáj és gyógyul be a seb, illetve annyi más dologgal kell hirtelen foglalkozni. A 6 hetet érdemes kivárni szerintem. Aztán márcsak időt kell szakítani rá:)

2011. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szóval a lényeg, hogy nem tudom mi zajlik le ilyenkor egy férfiban

hogy egy nő maradhat e felhőtlenül, hogy simán bevághatja e a nem-eket

2011. márc. 6. 15:22
 7/12 krisztivan ***** válasza:
Nálunk én simán bevághatom a nemet.A szavaiddal élve.Nehéz szülésem volt,a 6 hetet ki kellett várni de én még utána sem kivántam.A párom beszélt rá és nem bántam meg.Az igazság az hogy mivel még szoptatok és nem túl jó alvó a fiam hát bizony nagyon lecsappant a sex.Estére inkább az alvás marad ,nappal meg nem mindig lehet megoldani.De muszájból a párom sem várná el,akkor valami baj van abban a kapcsolatban szerintem.Ráadásul én terhesen sokkal sexibnek éreztem magam mint most.És mivel a fiam nem akart kibújni így előirta a doki a napi többszöri!! házaséletet.Örömmel gyakoroltuk.
2011. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ez igen :)

eddig nemigen hallottam olyanról, hogy a férfi javasolja a szex hanyagolását, kimondottan csak a nő érdekében


ez az önzetlen igazi kapcsolat

gratulálok :)

2011. márc. 6. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan férfiak,akik ha otthon nem kapják meg a jogos "jussukat" más után néznek.De ennek szerintem vannak jelei már a házasság v gyerekvállalás előtt is,mennyire megértő,empatikus,megfordul e minden szoknya után,hűséges tipus e..?Egyszer velem is megesett,hogy anno még lánykoromban összeakadtam egy ilyen pasival,hetekig flörtölgettünk,tetszett a srác és én is neki,majd pár hét után benyögte,hogy jóformán a megismerkedésünk pillanatában szült a felesége..Mélységesen felháborító az ilyesmi,azóta sem láttam.Sajnálom ezeket az asszonyokat.Bocs,nem egészen a kérdésedre válaszoltam,de ezt hozzá kellett fűznöm.
2011. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

pont, hogy ilyesmik miatt tettem fel a kérdést

meg összeraktam azzal a képpel, hogy "fáj és nem tudok szeretkezni", az fordult meg bennem, hogy a nők "félelemből" mennek bele olykor, a pasi miatt

2011. márc. 6. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!