Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyulai kórházban érdemes...

A gyulai kórházban érdemes szülésznőt fogadni? Vagy mindenki kedves és figyelmes?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, és nincs fogadott orvosom. Azon gondolkozom, hogy nem is lesz, hanem inkább szülésznőt fogadok.
2009. ápr. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ott szültem három honapja,és tényleg le a kalappal elöttük!Mindent megtettek értünk,de nálunk sajnos hiába.D tényleg végtelen türelmesek,és nagyon kedvesek!
2009. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hogy megkérdezem, de miért írtad, hogy hiába?
2009. ápr. 1. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert amikor én bementem,akkor még nem akartam szülni,mert hátra lett volna még egy pár hetem.Csak nem volt szivhangja,és meg kellett szülnöm.De nem akartalak sokkolni vele.Gyulai vagy egyébként?Még lehet,h ismerjük is egymást akkor.
2009. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nem is tudom, hogy hogy lehet egy ilyet feldolgozni. Én nem tudnám.

Nem gyulai, hanem sarkadi vagyok. Nem hiszem, hogy ismerjük egymást, mert akkor tudnám ki vagy a leírtak alapján. De ha gondolod, írhatsz a privát mail címemre is.

2009. ápr. 2. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Irtam Neked!
2009. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!