Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A sterilizálót és a mellszivót...

A sterilizálót és a mellszivót megvettétek előre vagy majd ha szükséges akkor?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sterilizálót nem vettem, csak folyadékot. A mellszívót előre megvettem, mert már a pici a 4. babám. A nagyok is szopiztak, de sajnos a mellszívót már eladtam. De tudtam, hogy biztosan szükségem lesz rá, így azt előre elkészítettem.
2009. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inább ha szűkséges akkor.lehet egyáltalán nem lesz tej, van ilyen sajnos
2009. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mellszivot mindenképpen vegyél előre. én is megvettem előre csak azt történt hogy kiderült használhatatlan. nekem a 3.nap jött mega tejem a kórházba és mivel nem tudtam lefejni begyulladt az egész mellem. másnap az volt az első dolgunk hogy vegyünk egyet a gyógyszertárba.első chicco volt használhatatlan, aztán 1590es gyógyszertári ami nagyon jó.
2009. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sterilizálóm a mai napig nincs, de mellszívót már a kórházba vigyél, nekem már ott kellett:-) De elsőre elég a legegyszerűbb, legolcsóbb, kézi huzogatós, és ha kell esetleg majd nagyobb, utána meglátod
2009. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mellszívót vettem, mert nagyon szeretnék szoptatni és nagyon azon lezsek, hogy sikerüljön is.

Sterilizálót ajándékba kaptunk a családtól.

2009. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem vettem előre mellszívót, de előre kinéztem és megbeszéltem a férjemmel, hogy ha úgy adódik, hogy szükség lesz rá, akkor elmegy és megveszi. De nem kellett.


Sterilizálókészülékem sincs, van amit kifőzök és van, amihez folyadékot használok.

De ha megengedheted magadnak ezt a plusz költséget, akkor szerintem érdemes venni, egy darabig volt nálam kölcsönben egy aventes gőzsterilizáló, és nagyon jó.

2009. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellszívőt nem vettem (kézzel fejek), sterilizálót sem, A babám nem iszik sem vizet, sem teát.(édeskömény teát próbáltam 1-2x ,mert hasfájós, de nem jött be neki, akkor kifőztem az cumisüveget)
2009. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőt vettem.

Sterilizálót mikrósat, mellszívót pumpásat (biztos, ami biztos alapon). Utóbbit a kórházba is bevittem (szerencsére!). Nekem kellett, mert császár után nehezen indult be.

2009. ápr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt: a tejem :)
2009. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sterilizálót nem vettem, mellszívót a gyógyszertári legolcsóbbat, hogy legyen. Ha kell a párom tudta, milyent kell venni. De nem kellett. Nagyon keveset fejtem, arra meg jó volt a kézi pumpás, vagy kézzel fejtem.

(6 hónapos kisfiam kizárólag anyatejes.)

2009. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!