Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájásom lehet már 33...

Jóslófájásom lehet már 33 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap és ma is este és napközben is nagyon bekeményedett a hasam, folyamatosan, nem csak kellemetlen volt, kicsit fájdalmas (mensi szerű), de nem szülési fájdalom, és nem fájt a derekam sem (előző babánál így kezdődött, de jóslóm nem volt, nem tudom pontosan milyen).

Nem erőltettem meg magam, pont, hogy többet pihentem tegnap és ma is. Mg-ot szedek, lehet, hogy a frontot érezzük?


2011. júl. 17. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez jósló fályás:) álltalába pont olyan mintha meg jönne:) ebben a korba,és így hogy második baba,így meg pláne.
2011. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet jósló fájás is, vagy esetleg úgy mozog, fordul a baba, hogy az is kiválthat ilyen fájdalmakat!

Nekem a 34. héten kezdődött, és végül a 41. héten szültem.

2011. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, nekem kb. másfél hete van, 34. hetet kezdtem szombaton. bár a védőnő nem nyugtatott meg, hogy ez jó dolog, szerinte korai, nehogy megszüljek hamarabb (de nekem van egyéb veszélyeztető tényező is, pl. megrövidült méhnyak).
2011. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, a védőnőd nem mondta, hogy meddig lehet így "húzni"?
2011. júl. 18. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem aggódj! Nekem a 30.héttől voltak jóslófájásaim (mansi-szerű fájdalom és olyan kemény volt a hasam, mint a beton).A 25.héttől pedig nyitva volt a külső méhszájam és a méhnyak is meg volt rövidülve, Mégis túlhordtam a gyereket 2 nappal. És az is megindított szülés volt. Lehet, hogy még tovább is húztuk volna.:)
2011. júl. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, utolsó előtti vagyok. elvileg ki lehet húzni végig is. minden terhesség más. csak azt mondta, hogy sokat pihenjek, mert ugye a keményedés meg jósló hiába csak jósló, de maga is tágíthatja a méhszájat, ill. rövidítheti a méhnyakat. na meg magnézium. én magnerotot szedek, napi 3x1-et vagy 4-et, mikor hogy érzem.

amúgy nekem is akkor szokott jobban lenni, amikor fekszem, ki érti ezt....

2011. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!