Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen naponta többször...

34 hetesen naponta többször is van jóslófájásom. Ez vezethet koraszüléshez? Ilyenkor elkezd kinyílni a méhszáj?

Figyelt kérdés
Keményedni is szokott a hasam, de a menzis fájás és a keményedés nem együtt van.
2009. máj. 4. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 30 hetesen voltak jóslóim, sajnos elkezdett nyilni a méhszájam is, ezért feküdnöm kellett. A dokim azt mondta, jó ha a 36. hétig kihúzzuk, de végül a kiirt időpont előtt 3 nappal született meg a kisfiam, szóval majdnem kibirtuk a 40. hétig.

Mindenképp szólj róla a dokidnak, de ne aggódj ez önmagában még nem jelenti, hogy koraszülésed lesz!

2009. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hívjam fel emiatt a dokit, vagy amikor 11-én megyek, akkor is elég, ha szólok. Sosem végez belső vizsgálatot a doki itt, külföldön élek.

2009. máj. 4. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Mihamarabb szólj a dokidnak, a keményedés vezethet koraszüléshez, pláne jóslóval együtt nemjó hír gondolom.

Nekem gyógyszert kellett szedni 37 hét előtti keményedések miatt, de itt a kérdések-válaszok alapján tény hogy sokaknak van, nem szednek gyógyszert és mégsem lesz következménye. Az a biztos amit a dokid mond.

2009. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Holnap be kell mennem a kórházba egyébként is egy másik vizsgálatra, azt hiszem elballagok a szülészet felé is és megkérdezem.

2009. máj. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!