Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátseb nem reped ki ha nagy...

A gátseb nem reped ki ha nagy dolgodat végzed? Mi van akkor, ha székrekedés kínoz a gyerekágy elő pár napjában?

Figyelt kérdés
320 hetes kismama vagyok, és folyamatosan ilyen jellegű kérdések merülnek fel bennem.
2009. ápr. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a kórházban klel kérni hashajtót
2009. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a varrat tart engem inkább az aranyér kinzott az vérzett
2009. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kórházba kapsz majd ricinust,ha otthon leszel már egyél sok rostosat,nálam is gond volt de megoldottam!
2009. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz, mert szülés utän, ha szoptatsz, akkor egy csomo mindent nem ehetsz, pont azokat, amik segitenének. De egyél nagyon sok joghurtot, müzlit, barnakenyeret, almät, nyers répät, akkor nem lesz annyira szoruläsod, ha mégis nagyon rosz, akkor vannak nagyon jo glicerines kupok, amik segitenek.
2009. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nővér nagyon jó dolgot mondott a szülés után. Ha a nagy dolgodat végzed az ujjaidat tekerd körbe wc papírral és tedd a gátsebedre addíg amíg meg nem "könnyebbülsz". Sokkal biztonságosabban fogsz tudni ka...ni. Nekem bejött. :) :)
2009. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!