Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE 2-n Dr. Galamb Ádámról...

A SOTE 2-n Dr. Galamb Ádámról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most szültem nála 3 hete, csak ajánlani tudom nagyon jó orvos... kérdezz bátran mire vagy kiváncsi
2011. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából minden érdekelne milyen a stilusa?Kedves?odafigyelt e rád.Elmondott mindent vagy ugy kell kihuzni belőle a dolgokat?Ami eszedbe jut szivesen várom...Köszi
2011. júl. 25. 14:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Van az 1 es számú klinika és a kettes számú ha már kötekedni akarsz...
2011. júl. 25. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hónapja szültem nála a kisfiamat. Nagyon rendes és alapos volt mind a terhesgondozás alatt,mind szülés közben.

Szóval ha őt választod nagyon jó kezekben leszel.

Ha bármi kérdésed van,kérdezz nyugodtan :)

2011. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, én is csak jókat tudok mondani, naon odafigyelt még mob számát is megadta pedig NEM fogadtam fel... bármikor kereshettem mondta ha bármi baj van bejön mgnézni..stb..nem kellett semmit kihúzni , sőt mindig többet tudtam meg mint amit kérdeztem volna..és vagy 1000x mond el mindent..az az elve h inkább többször mint egyszer se :):)

iszonyat kedves..soha nem volt lekezelő vagy bármi..

mikor bent feküdtem napi 2szer jött megnézni h minden rendben van e..

Ugyhogy nyugodtan menj hozzá ha magánba mész 5e/ alk. a szülés 50e de nem jelenti igy ki mert nem mindenki engedhet meg magának még ennyit se,...

mennyi idős terhes vagy? kitől hallottál róla?

2011. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!