Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfyben Keserű Ági szülészn...

Péterfyben Keserű Ági szülésznőnek mennyit adnátok?

Figyelt kérdés
Elvileg ő lesz velem a szülésnél a doki kérésére, de nem mertem megkérdezni, hogy mennyi a tarifája. Van egyáltalán fix összegük a szülésznőknek?
2011. júl. 25. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A Szt.Istvánban van, 30 ezer ft.Én a helyedben megkérdeztem volna(ez a bizalom egyik jele+az anyagi lehetőségeid miatt sem mindegy).2 gyerekes anyuka
2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Péterfyben Palotai Évánál szültem, ő nem mondott árat, mi 40-et adtunk.

20-50-ig szokás Bp-en adni a szülésznőknek anyagiak függvényében.

Persze az 50-et, vagy többet az olyan szülésznők kapják, akik a doki árának felét kérik el, mert ilyen is van!

Az átlag a 30 ezer, amit adni illik.

2011. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Rosszul írtam a nevét, mert félreérthető. Ő Keserű Lászlóné / Ági :-)

Ha sikerülne még négyszemközt beszélnem vele mindenképpen megkérdezem, nehogy mást várjon,mint amit kap :-)

2011. júl. 27. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Nekem a szülésznő megcsinálta a szívhangvizsgálatokat is. Bármikor felhívhattam.

Ha nem foglalkozott volna velem szülés előtt, akkor biztos, hogy nem adtunk volna ennyit, sőt lehet,hogy nem is nála szültem volna.

Valamikor meg kell ismerkedni, beszélni vele, mert így majdnem olyan, mintha az ügyeletes szülésznőnél szülnél, akkor pedig nem sok értelme van pénzért felfogadni!

Ha esetleg nem szimpatikus, akkor nem vagy köteles nála szülni, csak azért, mert a doki ajánlotta.

Előtte ezt is tisztázni kell.

A bizalom elengedhetetlen egy fogadott szülésznővel kapcsolatban!

De ez csak az én véleményem...

2011. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3 éve nála szültem a Péterfyben, nem mondott tarifát, mi 35 ezret és egy hatalmas csokrot adtunk. Tökéletes volt egyébként vele! Nagyon sokat segített! Könnyű szülést!
2011. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Egyébként rettentően szimpatikus, nagyon kedves. Most hozzá járok már NST-re is.Mindenben segítőkész. Jövőhéten megpróbálom félrehívni, mert vagy mindig van valaki ott vagy sok a dolga.
2011. júl. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!