Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésre fizet a...

Császármetszésre fizet a biztosító?

Figyelt kérdés
groupama garanci, valakinek térítették már? magasvérnyomás miatt kellett.
2011. júl. 27. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
a minap kérdeztük épp, azt mondták, hogy a lakásbiztosítás is fizet amennyiben négy napon túl illetve, ha császárral szül valaki.
2011. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy mi van a biztosításban. Nekem volt életbiztosításom, de császárra pont nem fizetett.
2011. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy igen, legalábbis az életbiztosításnál hallottam már róla!
2011. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, off: ez hogy működik? Besétálok a biztosítóhoz az orvosi papírokkal, és közlöm, hogy császárom volt, fizessenek?
2011. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, pontosan így! kb havi 3-4 ezer forintos biztosításnál, 500 ezer forintra lehet számítani, persze ez változó
2011. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg, hogy mi van a biztosításodban. Nekem pl (Uniqa) olyan van, hogy császárnál 500.000+kórházi napidíj 25.000/nap.
2011. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez életbiztosítás, amiről ti beszéltek? Bocsi, hogy ennyit krédezősködök (én offoltam korábban is). Csak mert nekünk a hitelünkhöz van életbiztosítás, bár abban azt hiszem, ez nincs benne. Van lakásbiztosításunk is, abban elképzelhető. Megérdeklődöm majd, mert elképzelhető, hogy császárom lesz.
2011. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én erről nem is tudtam! Utólag nem lehet kérni,hogy fizessenek? Nekem is császármetszésem volt (2éve),és valószínűleg most is az lesz!
2011. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Aegon-os életbiztosításom volt, vége felé már több, mint 8e-rel fizettem, és egy forintot sem kaptam... Volt egy oldal a szerződésben, ahol fel volt sorolva, hogy mire fizet, és ott a kivételek között volt a szüléssel kapcsolatos hasi műtét... Tehát én megszívtam. De amikor kötöttem a biztosítást, ilyenre nem is gondoltam, hogy majd szükségem lehet... Napi díjat sem kaptam, mert az meg balesetből eredő kórházi tartózkodásra vonatkozott csak... De van ismerősöm, aki kapott pénzt, utána kell nézni, akinek van biztosítása. Egy biztosítós csaj mondta, hogy második császárra már nem nagyon fizetnek, mert ugye az nagy kockázat nekik, hogy megint az lesz. Uniqa-snál talán még sima szülésre is fizet, ha úgy van csinálva a szerződés. Nézettek utána!:)
2011. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!