Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok a győri szülésze...

Tapasztalatok a győri szülészetről? Hogy zajlik egy szülés? Milyen vajúdási formák vannak? Labda, korlát ilyenekre gondolok.

Figyelt kérdés
Valaki elmesélné nekem?hogy zajlik?hova kell majd mennem amikor eljön a nagy nap?
2011. júl. 28. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

nagyon sokat ne várj tőle, labdát kaphatsz, de nekem nem volt kénylemes, a többi lehetőséget meg sem említették, bár van egy speckó szobájuk is, én egy falakkal elválasztott nagy szülőszobán szültem, 10 percenként rámnézett a szülésznő, és ennyi, amikor a dokim megérkezett, akkor ő ellátott, utána eg yórát feküdtem, megvárták, hogy pisilni tudjak, majd kitoltak

ha eljön a nap, akkor a kótházban, a harmadikra kell menned

2011. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

falakkal elválasztott?szóval lényegében ilyen fülke szerűség?:(

pedig azt hittem hogy azért valamivel normálisabb ha már bababarát kórház...

2011. júl. 28. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, fülkék voltak, kb 3 vagy 4, igaz, van egy külön szoba is,de nem tudom, az kit illet meg... hát a bababrátság az a betegszobákra vonatkozik, hogy melletted lesz a babád, sé a szülés után rád teszik, de az csak pár perc.. én jártam szülésfelkészítőre, ott bemutatták a "szép" szobát is, ott van kötél, bordásfal, állítólag kádban is lehet vajúdni, d emondom, tőlem a kutya nem kérdezte,mit szeretnék...
2011. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedvesek..lehet h azért fizetni kell...majd utána járok bár nem hinném hogy fizetni fogok..sőt..de azért érdekel:)
2011. júl. 28. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
megjelöltem a kérdésed mert engem is érdekelne :) én 22.ére vagyok kiirva :) te mikor mész?
2011. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szeptember 9 de nagyon úgy néz ki előbb mert most voltam visszatartáson mert beindult a dolog:(csak még picike lett volna:(hány hetes vagy?hogy bírod?
2011. aug. 6. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
elöző vok! nekem már a 36 héten azt mondta a doki ha megindul akkor meg is szülhetek nem tartják vissza, igazából nem bánnám ha jönne már túl lennék rajta! pedig jól bírom! igazából annyi a panasz h néha nehézkes az elalvás, meg állandó pisilés agyrém, esténként keményedés az elég kellemetlen! vizesedés dagadás nem jellemző csak ha tényleg kicsit túlzásba viszem a mászkálást! 37+ 5 hetes vok! kisfiú lesz :) akkor lehet h találkozunk :) kitartás!! és kellemes babavárást!
2011. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!