Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 nappal a kiírt nap előtt...

5 nappal a kiírt nap előtt C2111 -gyel vajon mik az esélyeim? Beindul? Ha nem, akkor van esélyem arra, hogy 39+6 naposan megrepesztik a burkot?

Figyelt kérdés
Csak jóslóim vannak, inkább csak keményedés, mint fájás. Az alhasam amúgy húzódik, szúr, nehéz felemelni a lábam, de ez, ahogy olvasgattam, nem jelez szülést....
2011. júl. 29. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni, jól látod. Akár ma is beindulhat...


De miért repesztenének burkot a kiírás előtt négy nappal? Ezt nem értem.

2011. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


A kiírás előtt 1 nappal... (tehát nem ma, hanem ha legközelebb megyek ctg-re)

És arra gondoltam, lehet, be is indítják, mivel messze (más város) lakunk a kórháztól, és ki tudja, lehet, haza sem érünk, beindulna a szülés....

Ez a programszülés, sok jót olvastam róla amúgy, és a a korház, ahol szülnék, preferálja :) (Szent István Kh.)


Amúgy a menzeszem szerint már tegnap kellett volna szülnöm, de az uh-ok szerint csak szerdán "kell". (szoptatás mellett lettem terhes, és csak 1 ciklusom volt, tehát nem tudjuk, hányadik napon volt a pé-m.)

2011. júl. 29. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, nem tudom miért gondoltam, hogy egy hét 10 napból áll. :o)))


Hát, én úgy tudom, az a legjobb, ha akkor indul a szülés, amikor a baba akarja, de én is tudom, hogy van, amikor rásegítenek így vagy úgy.


Minden esetre szép szülést Neked!

2011. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért indítanák, ha még nem akar jönni. Nálunk (Győr) 1 hetet várnak, ha nincs semmi baj. Nekem 41. héten indították, de azért mert már kevés volt a víz. Kb 2 hétig C2111 voltam.
2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Istvánban szültem,és a szülésznőm simán burkot repesztett-37+3 hetesen-mivel minden adott volt a szüléshez(2.5 ujjnyira nyitva voltam,bemenetre nyomott volt a koponya,feszes a burok).A bab 3 óra alatt szuületett,3
2011. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,elment.Szóval a baba 3 óra alatt született meg(gátmetszés nélkül)3090 grammal,és 54 centivel.
2011. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint én:2. baba.
2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 40+0hetesen volt 2111,ez volt most szerdán,még mindig egybe vagyok,de már az átlagosnál kicsit kevesebb a magzatvizem,ma is mennem kell nst-re az osztályra.Ha nem indul meg jövő szerdán kell befeküdnöm,de akkor sem indítják meg,csak ha probléma van.
2011. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csak akkor indítják meg, ha vmi gáz van, amúgy hagyják még jópár napot, ha minden ok, addig meg minden nap nst meg amnioszkópia.

amúgy ne akard, hogy megindítsák...sok esetben az oxitocin + burokrepesztés a normálisnál jóval erősebb fájásokat generál. (mint nálam is).

sztem amúgy az értékek nem jeleznek semmit, ugyanúgy megindulhat ma is, mint 5 nap múlva vagy 10 nap múlva.

2011. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tegnap 21.22-es vagyok.Én nem bántam,hogy rásegített a szülésznőm...se oxitocinra,se semmilyen beavatkozásra nem volt szükség,a fájásaim egyből rendszeresek lettek,és-mint feljebb írtam-3 óra múlva meg is lett a baba.
2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!