Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy átjárható petevezetékkel...

Sivana kérdése:

Egy átjárható petevezetékkel mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly kivették a jobboldali petefészkem. Idén volt egy másik ciszta műtétem akkor a bal oldali petefészkemnél, most nem vették ki a petefészket, viszont csak a bal oldali petevezetékem átjárható. Van valami tippetek? Szeretnénk a párommal minél előbb babát! 23 éves vagyok.
2011. szept. 21. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

anyumnak egy petevezetékkel 2 gyermeke lett! (méhen kívüli volt az első, így ki kellett venni petevezetékét, de utána még megszülettünk mi :)

minden esélyed megvan a babára!

2011. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem az egyik barátnőmnek is 1 petefészekkel lett kislánya.Ugyanúgy van esély rá, mint kettővel.Nekem 2 van és 1,5 éve nem esek teherbe.Neki 7 hónapra összejött.
2011. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van,az utolso kettovel elsobol estem teherbe,pedig az egy atjarhaton van egy 3 cm-es tagulat ami szerint csakis mehenkivuli lehet a dokik szerint,mert itt majd kering a megtermekenyitett petesejt..na az enyem nem keringett,mindharom spontan terhesseg.
2012. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!