Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Demeter Miklósnál szült...

Aki Demeter Miklósnál szült természetesen, vagy császárral, le irná nekem mi a véleménye? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Altatnak császár alatt, vagy csak érzéstelenitőt adnak? 37 hetes vagyok és lehet hogy császáros leszek. Eddigi véleményem jó az orvosról. Oda figyel rád szülés közben, és után is?
2011. aug. 1. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én holnap lesz 6 hete hogy nála szültem császárral.Nekem nem ő volt az orvosom, hanem Szilvási, de ő pont elment egy kongresszusra s Demeternek adott át. Nagyon rendes volt s végig odafigyelt rám. Fájásokkal kezdődött a szülésem s mire beértünk már 5 percesek voltak. Felvettek, majd a szülőszobára kerültem. Sajna minden fájásnál leesett a kisfiam szívhangja s mivel én sem tágultam, így vittek a műtőbe.Már volt egy császárom 3 éve, így nem kockáztattak. A műtőben kaptam egy szurit a gerincembe s már kezdték is. Pár perc alatt kint volt a baba, majd engem is rendberaktak. Ezután 6 órát voltam a megfigyelőben, akkora megy ki az érzéstelenítő, majd fel kell állni s utánna levisznek az osztályra. Hozzám lejött Demeter a megfigyelőbe is, majd mindennap meglátogatott az osztályon is. Jó orvos, bízz benne nyugodtan. Látod nekem nem ő volt az orvosom, egyszer találkoztunk csak, majd a szüléskor s tényleg nagyon ferr volt. Nagyon sok ismerősöm szült már nála s eddig mindenki csak pozitívan beszélt róla. Ha érdekel bármi, kérdezz nyugodtan. Könnyű szülést neked.
2011. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Örülök hogy csak pozitivan irtál róla, sok helyen csak jókat olvasok, és hallok. Most épp szabadságon van, jövőhéten megy vissza dolgozni, remélem addig még nem gondolja ugy a baba hogy el indul. És a te orvosodnak adtál pénzt, vagy nem volt megfogadva? Attól félek hogy Demeter dokinak akkor jön közbe valami amikor én szülök, és hiába adtunk neki pénzt, át ad másnak. A szülőszobán hányan vannak bent? Hangot ha véletlen adok ki, azért szólnak? Fájt az érzéstelenitő amikor beadták, és utána amikor fel kellett állni? Nehéz volt utána?
2011. aug. 1. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szabin van. Éppen most kellene mennem 6 hetes kontrollra, de szabin van.Az én orvosom meg volt fogadva, neki 40-et adtam volna, de így nem kapott semmit. Demeternek adtam 30-at.Akik nála szültek ismerőseim, ők is 30 körül adtak neki.DEmeternek meg nem kell előre pénzt adni, akkor is rendes lesz segítőkész.Nem pénzéhes, de ha adsz neki mondjuk egy 5 ezrest, biztosan jobban fog rád emlékezni.A szülőszobán van két egyszemélyes és egy 3 személyes szoba. Attól függ, hányan szültök egyszerre. Én mindkétszer az egyágyasba kerültem.Csak a szülésznő van ott s az orvos mikor rádnéz. Az érzéstelenítő nem fáj s ami utánna jön is ki lehet bírni. Én mivel már második császárom volt, tudtam mi vár rám, így könnyebb volt. De azért kemény dolog, de én már kétszer túléltem. Egy pár nap szörnyű, de aztán napról napra jobb lesz. Most mennem kell, fürdés van. :)
2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!