Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre Kórházban szülni -...

Szent Imre Kórházban szülni - jó és megbízható orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szent Imrében keresnék orvost, de sajnos nem ismerek senkit és nagyon tanácstalan vagyok, hogy kinél szüljek. Előre is köszönöm!
2011. aug. 1. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dr. Fülöp Tamásnál szültem, januárban. Sérült lábbal is bejött megvizsgálni, mielőtt hazaengedett volna. Nem a pénzért, mert fel sem fogadtam, pedig akartam. Azt mondta, ne tegyem, úgyis a szülésznő dolgozik többet velem. (De azért utána kapott hálapénzt és elfogadta.)
2011. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bálint Mihálynál szültem 2-szer. Én nagyon meg voltam vele elégedve (fogadott orvosom volt).
2011. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előzőt akár én is írhattam volna... :))) A 3. babám is csak azért született másnál, ügyeletben, mert szabin volt.
2011. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy 'mennyibe került' náluk szülni? Hogy nagyjából mennyit tegyünk félre. :)
2011. aug. 1. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:
B.M nem mondott összeget, amikor az első terhességemkor rákérdeztem. A vizitdíj 10X-ét adtuk. Gondolom van, aki ennél többet tud adni, más meg kevesebbet. Szerintem ő nem az a fajta, aki ebből gondot csinálna. (Vizitdíj elsőnél 6000, másodiknál 7000Ft, ez 2010-ben volt,most nem tudom, mennyi.)
2011. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bálint Mihálynál mi is megkérdeztük, mennyi az annyi, azt mondta, hogy amennyit tudunk és szertnénk, annyit adunk.
2011. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dr. Barna Péter, jó szívvel ajánlom.

7000 ft nála egy vizsgálat, de nála az Uh külön van, az is 7000. Tudom, hogy nem olcsó, de nem bántam meg, hogy hozzá mentem. 2012. január-februárjában is nála szülök:)

2011. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól is függ, milyen szülést képzelsz el. ha "természetesség párti" vagy, akkor jó, ha a doki is így gondolkodik. én Zsigmond Tamásnál szültem, nagyon szép élmény volt. ő 80at kért és kapott. szintén természetes szemléletű Kovács Zoltán, hozzá tesóm járt, ő is jót tapasztalt.
2011. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én a Faludinál születtem és szültem. 7ezer a vizsgálat,s 8ha uh is van. asszem. Régi motoros doki de nagyon jó:) Csak magánban dolgozik viszont..
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
először az idősebb Barna dr-nál szültem, majd a legfiatalabb Bálint dr-nál. Utóbbit szivből ajánlom, főleg ha az alternativ szülészet hive vagy, de sajnos csak meglévő pácienseinek szülését vállalja, tehát várandósan már nem fogad új pácienst, mert rengeteg van neki. De az szuper lenne Neked ha ő lenne pont ügyeletben... (((:
2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!